GEMS LBS Ile Takip Edin (2 Viewers)

d4rkpi0n

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bu yazımızda size Türkiye kökenli yazılım firmalarından firmasının geliştirmiş olduğu LBS uygulamasından bahsedeceğim.
inovatif, esnek, etkili, kullanıcı dostu LBS “Lokasyon Bazlı Servisler” çözümüdür. GEMS online yada offline sahadan toplanan verilerin merkezi sistemlerin ürettiği verilerle konsalidasyonu sayesinde daha etkin yönetim ve izleme çözümleri geliştirilmesine olanak sağlar. GEMS her geçen gün değişen iş ihtiyaçlarına ve firmaların iş süreçlerine kolaylıkla adapte edilebilen esnek çözümdür
GEMS uygulamasını yüklemekte aslında oldukça basit. Aşağıdaki resimdeki gibi adımları izleyerek yükleme işlemini yapabilirsiniz.

GEMS Kurumsal ve Kişisel kullanım amaçlı olarak 2 şekilde kullanılmaktadır. GEMS’ i kurumsal olarak kullanmak isteyen firmalara 3 paketden oluşan çözüm seti sunulmaktadır.
GEMS “kişisel kullanım” için de ideal bir çözümdür. Aile fertleri izleme, arkadaş bulma, sağlık riski taşıyanları izleme ve acil müdahale, eğlence ve çeşitli hizmetler için ideal bir çözümdür. GEMS, sizin seçeceğiniz limitsiz sayıda kullanıcılara bir email atarak listenize ekler. Kullanıcı GEMS sistemine üye olmak zorundadir. Üye olmak kullanıcının iradesiyle ve onayıyla olmaktadır. Davet ettiğiniz kullanıcıların üyelik sürecinde de size bilgi verilmektedir.
1. Adım: GEMS sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında üyelik aktivasyonunuz emailinize geleceği için email adresinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Lütfen aktivasyon maili ulaşmamış ise emailini JUNK email folderı içerisinde arayınız.

2. Adım
Üyelik profilinizi güncelleyerek gerekli izinleri ayarlayabilirsiniz. Bu işlem sırasında GEMS download linki BlackBerry adresinize PIN olarak geleceği için lütfen PIN numaranızı kontrol ediniz.
3. Adım Blackberryize gelen mesajı açarak ilgili linke tıklyarak uygulamayı download ediniz. Download ettikten sonra gerekli ayarlamaları yaparak sisteme login olabilirsiniz. Gerekli ayarlamalar için lütfen üsteki menüdeki Destek linkinde Manuel Ayarlar linkini gözden geçiriniz.