FRP General Mobile 4G FRP Bypass Google Account Bypass (2 Viewers)

whiteleo07

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad dediklerini harfiyen yaptım fakat telefonda siyah ekran geldi dediğin gibi pcde download tuşu bi türlü etkinleşmedi başka portlarda denedim sorun ne olabilir?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Üstad dediklerini harfiyen yaptım fakat telefonda siyah ekran geldi dediğin gibi pcde download tuşu bi türlü etkinleşmedi başka portlarda denedim sorun ne olabilir?
eksik dosya sectiniz veya driver hatalı

mahmutmut

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler verdiginiz bilgiler ışıgında denemelerim sonuçsuz kaldı. pek bilgim de yok açıkçası. ama 16 sayfa boyunca soru cvp lara dayanarak benim sorunum çözülmedi .klasic port tanımama sorunu yaşıyorum. tekrar kurma güncelleme aç kapalar sürekli yapıldı.nitekim bir sonuç alamadım. her hangi yapmam gereken başka birşey kaldımı emin olun bilmiyorum. nasıl yardımcı olabilirsiniz yeni bir bilgiye ihtiyacım var. cvp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkrüler.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
başka bilgisayarda deneyin özellikle windows 7 64 bit olması işinizi kolaylaştırır driverler 64 bite göre verildi ilk mesaj da

ComPleteFail

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam oncelikle kolay gelsin simdi ben indirdim dosyalari sorunsiz qfil e calistirdim fakat qualcomm dosyalarini ne yapmam gerektigi hakkinda hic bi fikrim yok nereye tanitmam gerekiyor dosyalari portlari degistiriyorum vs ama yinede no porttan ote gidemedim bi yardimci olursaniz cok sevinirim
Ekli dosyayı görüntüle 5330

byaLpi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam 32 bit işletim sistemim var. çözümü yok mu? 3 bilgisayarda denedim yine aynı.

byaLpi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta bu sefer oldu. yardımcı olduğun için çok saol. işin gücün rast gitsin.

ComPleteFail

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ben baştan ne yaptığımı anlatayım siz bana yardımcı olun ilk mesajda bulunan QFil dosyasını indiriyorum.-4G hesap sıfırlamayı ve Qualcom dosyalarınıda indiriyorum. Qfil de setupu açıp programı yüklüyorum Ekli dosyayı görüntüle 5331 qualcomun içinde bunlar var şimdi Qfil açıyorum 4G sıfırlama dosyalarını Burada olduğu gibiEkli dosyayı görüntüle 5332 tanıtıyorum ama gördüğünüz üzere Dowland ve port aktif olmuyor Cihazı bataryayı çıkartıp ses açma kapamayla açıyor hafif ekran ışığı gelecek şekilde ayarlıyorum. Portlarıda değiştiriyorum. ama dowland ı bir türlü aktif edemiyorum.

adımertu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benimde elimde birtane generalmobileONE var aynı şekilde dediklerinizi yapıyorum ses kısma açma tuşuna basınca siyah ekran gelmiyor yalnızca ses açma ve güç tuşuna basınca android işareti komut yok yazıyor ve download aktif olmuyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim