general mobile 4g şsrj almıyor (1 Viewer)

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar general mobile var şarj almıyor diye geldi şarj soketini değiştim kapalı şekilde alıyor ama telefon açıkken almıyor bilgisi olan ustalar el atabilirmi

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam şarj boardunu değiştim üst boarda giden filmin takıldığı sokette iki bacak birleşmişti ayırdım alıyor ama dolmuyor

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ŞARZ entepgresınden kaynaklıdır
ustam telefon kapalı iken alıyor hiç durmadan ama dolmuyor telefon açıkkende ilk taktığımda alıyor bir kez çıkarıp takınca artık almıyor aldığı zaman bazen %5 e kadar doluyor birden 0 a iniyor şarj entegresi hangisi bulamadım araştırıyorum

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok ustam olmadı aynı telefon acıkken şarja taktığımda şarj ledi yanıyor ama şarj gösterdesinde aldığını göstermiyor bu tek seferlik oluyor bir daha takıyorum almıyor telefonu pil çıkarıp takıyorum şarj ledi yanıyor tuhaf bir durum

Erdinç Çınar

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
daha önce bende de aynı sorun vardı baya uğraşmıştım.. sonra bi arkadaş hard reset dene demişti ne alaka dedim ama resetten sonra üzeldi şaşırdım bende ;)
stock rom yükle ustam bide

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yok ustam olmadi hiç almiyor şimdi ilk açildiğinda işik yanıyor çikarip takinca bir daha almiyor yeniden baslatincaya kadar harde reset ve rom denendi iade edildi emegi geçenler sağol

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ezbere î yapmak buna denir. ..biz IC diyoruz siz reset .....

Ustam ezber olmaz kimse yapmaz daha önce sonuc almislar yaziyorlar, ic bulamadim bulsam uygulardim bizim toptancilar tok satici satmiyorlar hurda telde bulamadigim icin yukaridaki işlemlerden sonra iade ettim emegi gecenler sagolsunlar