general mobile discovery dokunmatik basmıyor (2 Viewers)

sibel teknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
discovery dokunmatik çalısmıyor şeması varmıdır şimdiden teskkrler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
öncelikle ilk konunuz hayırlı olsun ve konu açarken mesaj başlıklarınıda tam yazarsak daha iyi olur K harfi ile konu başlıgı cok yeterli degil şimdilik ben düzelttim.

Discovery de dokunmatik basmıyorsa çalıştıgından emin oldugunuz bir dokunmatik takın sonra
şema da gösterilen parcayı ısıtın sonra
bu şemada gösterilen parçanın önünde soketin tam altında silikonlu bir hibrit var 5 bacaklı onun silikonunu hafif ısıtıp kaldırın ve o 5 bacaklı hibriti degişin veya bacakları temizleyip tekrar takın

dokunmaitk basar bir kısmı basmazsa soketin hemen sagında sıralı dirençleri kontrol edin

Ekli dosyayı görüntüle 5080

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dokunmaitk basar bir kısmı basmazsa soketin hemen sagında sıralı dirençler nerde resimle belirtirmisin ??

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Herşey şemada biter arkadaşlar. ..şema bilginiz oldugu şürece bu iş basit.yani ezbere iş yok..tesekkurler meslektaşım..

rubartan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar dokunmatik alt tuşları çalışmıyor yardım edecek kimse var mı aranızda lütfen acil

rubartan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta düşme sonucu bu hale gelmiş dokunmatik entegresi değiştirdim sonuç aynı alt tuş seçenekleri basmıyor (seçim,home,geri)

davetçi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam şarj soketin yanındaki dirençler yerinde duruyormu veya direncin bitarafı lehimden kurtulmış da ola bilir bi kontrol et