Stock Rom GM 5 Plus Yazılım + rom + firmwware GM 5+ General Mobile 5 Plus (1 Viewer)

thehero

Yasaklı Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
buraya vaktimizi ayırıp kayıt oluyoruz sonra da link yok oluyor kardeşim sağlam linkin yoksa ne diye konu açıorsun ordan da bir iki salak yorum yapmış ams yapacağın işin

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
buraya vaktimizi ayırıp kayıt oluyoruz sonra da link yok oluyor kardeşim sağlam linkin yoksa ne diye konu açıorsun ordan da bir iki salak yorum yapmış ams yapacağın işin
ne oldu arkadaşım 2 dakika üye olmak zormu geldi ?? ücretsiz verildiğine dua etmiyorsunuzda kayıt olup teşekkür mesajı yazmaktan eriniyorsunuz!

conqueror82

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ne oldu arkadaşım 2 dakika üye olmak zormu geldi ?? ücretsiz verildiğine dua etmiyorsunuzda kayıt olup teşekkür mesajı yazmaktan eriniyorsunuz!
çalışmayan link için üye olup bir de teşekkür mü edecek adam! adam gibi çalışan link koy ondan sonra millete de kibar davran!

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
çalışmayan link için üye olup bir de teşekkür mü edecek adam! adam gibi çalışan link koy ondan sonra millete de kibar davran!
arakdaşım ücretsiz dosya paylaşıyor adamlar teşekkr edeceğine kabarıyorsun. adamlar dosyalara ücret talep etseler haklılar.bu seferde neden herşeye para yazıonuz dersiniz.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
2016 da açılmış konuya bu tepkiniz yersiz oldu arkadaşlar linki düzeltecektir.

karahanli1963

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

GM 5 Plus Yazılımları.
GM 5+
General Mobile 5 Plus
General Mobile GM 5 PlusYükelemek için cihazı fastboot almak gerek bunun için cihazın
ses kısma+güç tuşuna basarak alabilirsiniz gerisi klasörün içinde mevcuttur hangisini yapmak istiyorsanız çalıştırmanız yeterlidir.

DownalodLink :
TÜM LİNKLER KIRIK ÇOK SAĞOL ÇOK İŞİME YARADI

karahanli1963

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
buyur dosya yenilendi bu kadar atarlanmaya gerek yoktu :)
Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu ben cihazı sinirden kırdım ve şuan iPhone sahibiyim yenisini aldım, yani işime yaradı bu yolu izlemek demek istedim. 3-5 sene modası versiyonu işlevselliği ölü telefonlardan teknolojiye ayak uydurmasını beklemek tıpkı külüstür bir arabadan Mercedes konforu, BMW performansı beklemek gibidir. Sonuç olarak ben emeğinize teşekkür ederim, yanlış anlaşıldığından dolayı özrümü kabul görün. İyi çalışmalar dilerim, takipteyiz (y)

yaman5353

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba benım telefon sıfırlarken yanlışlıklan gucunu kestım telefon sımdı dırek fastboot moduna gırıyor telefon komple kapalıyken sarja takıyorum pıl sımgesı gelecegıne fastboot modu acılıyor recovery moduna gırmıyor telefonu normal tuslan edl modunada sokamıyorum yanı telefon acıldıgı zaman general mobıle yazısı gelmıyor telefonun anakartın ustunde 2 noktaya cımbız deydırıp bılgısayara takıyorum bılgısayar 9008 com olarak goruyor sızın sıteden yazılımı bıde ofıl programı ındırdım programı calıstırdıgım zaman program telefonu goruyor com olarak sızın talımata gore herseyı yapıyorum programdan dowloand kısmına basıyorum hata verıyor dowloand fıre horse hatası ne yapmalıyım durumumda yok tamıre gotursem sızden acıl yardım beklıyorum tesekkurler