Htc d820 kapanma sorunu (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin. htc820 cihaza ekran takıldı,batarya sağlam olmasına ragmen ve başka bataryada takılmasına ragmen cihaz açılıyor masaüstğ görünüyor 10 saniye içinde kapanıyor,başka başka ekran ve batarya denendi,sıkıntı neden kaynaklanıyordur sizce.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz kapanmıyor demi , cihazı acmak için ne yapıyorsun , ekran ışıgı proglemi alabilir mi , ışık tutup baktınız mı ekranda görüntü var mı ?

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazı bi şekilde çalıştırda,cihazın dokunmatiğin sorun var,yani eski ekranıda çalışıyordu zaten,dokunmatiği bi basıyor bi basmıyor,yeni ekrn taktım yine aynı,acaba sorun nedir onu bulamadım.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eğer yurt dışı cihaz ise ana kartin ne renk olduğunu bak, tam hatırlamıyorum ama ya yeşil ya da mavi renk olanlar ( ki toplamda 2 renk var zaten :) ) ekranlarda sorun yaşatıyor deneyip doğru ekranı bulman gerek.

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstad bord yeşil renk..ama enteresan bir sorun..herşey düzgün çalışıyor fakat hangi ekranıtakarsan tak,dokunmatiğin kalibrasyonu kayık,yan, ayarlar ikonu tıklaman için bir sonraki ikonu tıklaman gerek vs.. acab yazılımdan yaparmı

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yazilimi denemek gerek eğer imkanın varsa ekranı başka cihazda dene bakalım ne sonuç alacaksın.