htc desire 616 dual yazılım + rom + firware (4 Viewers)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

ustaismet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun yalnız siz bi iyilik yapiyorsunuz öbür yandan da bir kötülük oda şu linki niye direk vermiyorsunuzda genelde spam dolu reklam sayfalarına yönlendiriyorsun

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
allah razı olsun yalnız siz bi iyilik yapiyorsunuz öbür yandan da bir kötülük oda şu linki niye direk vermiyorsunuzda genelde spam dolu reklam sayfalarına yönlendiriyorsun
düzelteyim hemen direk link ekleyelim canınızı sıkmayın siteye destek verin yeterli günlük ziyaretciye ihtyacı var sitenin müşteri telefonunda siteyi açın yeterli

delirmish

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar kardeşlerim benim elimde HTC Desire 616 dual sim bir cihazım var. Cihaz kilitlendiği için yeniden yazılımını atayım dedim format+download yaptım fakat yanlışlıkla cihazın içindeki rom u sildim.Sonra orjinal romlarını kurmayı denedim sp flash ile fakat 5054 hatası alıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilicek kimse varmı ? forumda yeniyim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim..

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar kardeşlerim benim elimde HTC Desire 616 dual sim bir cihazım var. Cihaz kilitlendiği için yeniden yazılımını atayım dedim format+download yaptım fakat yanlışlıkla cihazın içindeki rom u sildim.Sonra orjinal romlarını kurmayı denedim sp flash ile fakat 5054 hatası alıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilicek kimse varmı ? forumda yeniyim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Preloader işaretini kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

canberk894

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba yazılım yüklemesinden sonra imei invalid oldu mtk engineering moda girmeye çalışıyorum onada girmiyor cannot find app diyor