HTC HD2 Android 2.3.5 (Denendi-Sorunsuz) (1 Viewer)

YargıcıGSM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
HTC HD2 Android 2.3.5 (Denendi-Sorunsuz)

Merhaba arkadaşlar rom tarafımdan denenmiş olup *Sorunsuz*'dur. Androidin 2.2 sürümünü yüklemiştim şimdide bir kaç küçük hamleyle sürümü yükselttim.Deneyin pişman olmayacaksınız

Eğer daha önce android kurduysanız (Yani şuan hala telefonunuzda android var ise) ,

@-- Telefonumuzu renkli ekran moduna alıyoruz (Telefon kapalı iken ses kısma ve power tuşuna basın)

@-- Task29 yapın,Telefon tekrar açıldıktan snra MAGLDR113 yükleyin.Telefon tekrar başlayacak ve bu kez önünüze gelen siyah ekrandan USB FLASHER seçin Pls Wait falan yazacaktır o anda Recovery_150M kurun.

@-- Kurulum bittikten sonra telefon aynı menüye tekrar girecek fakat bu kez AD RECOVERY seçin ardından ZİP RECOVERY SD KART SEÇİN VE ONDAN SONRA DA CHOİS FROM SD KARTDAN SD KARTA ATMANIZ GEREKEN """ZIPLI""" ROM DOSYASINI GÖRECEKSİNİZ VE ONU DA SEÇİP SİZE YES-NO SEÇENEĞİ SORUP SİZ YES DEYİP YÜKLEME BAŞLAYACAKTIR.Unutmayın rom dosyasını indirdiğiniz gibi hiç arşivden çıkarmadan atacaksınız karta

Türkçeleştirmek için rom kurulduktan sonra Market'ten MoreLocal 2 yüklemeniz yeterli olacaktır.Detaylı anlatım heryerde olduğu için hala windows kullanan arkadaşlar için anlatım yapmadım.Onlarda sadece bu işlemlerden önce HSPL işlemi yapacaklar.

Rom 2 gündür kullanıyorum günde 1 2 saat internete bağladığım halde şarjı baya fazla gidiyor.

Download NexusHD2-Gingerbread v2.9 [Kernel: Tytung r10] NAND ROM

SELAMETLE..