Htc Hd2 Türkçeye nasıl çevirebilirim (1 Viewer)

mecitkural

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Htc Hd2 Türkçeye nasıl çevirebilirim???
 

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
HTC HD2 Türkçe ROM Yükseltmesi

HTC HD2 kullanıcıları için bir ROM upgrade hazır durumda. Her zaman olduğu gibi, HTC söz verdiği gibi, müşterilerine en iyi mobil tecrübe deneyimini yaşatmak için yükseltmeleri iletmeye devam edecek.

Yükleme Talimatları:


ROM versiyonu: 1.66.468.1

Geliştirilmiş Fonksiyonlar:
Bağlantıda olmak her zaman çok önemlidir. Bu update SMS’lerinizi daha hızlı ve düzenli göndermenizi sağlayacaktır.

İşleme başlamadan önce, lütfen bu yazılım güncellemesinin cihazınıza yüklenmiş geçerli en yeni sürüm olduğunu onaylayın. Aynı sürümse ve cihazınızın normal olarak çalışıyorsa yazılımı tekrar yüklemeye gerek yoktur.
Cihazınıza hangi sürümün yüklendiğini kontrol etmek için Başlat > Ayarlar > Sistem sekmesi > Aygıt Bilgisi > Sürüm sekmesine basın ve ROM sürümü, CPU ve Radyo sürümünü not edin.
Uyarı!
* Bu genel bir yazılım güncellemesidir. Cep telefonu operatörünüz ya da şirketiniz tarafından sağlanan tüm ek yazılım veya ayarlar kaybolacaktır. Bu özelleştirmeyi yapmak istiyorsanız, lütfen güncellemeden önce sağlayıcınızla temasa geçin.
* Cihazınızı güncellemeden önce lütfen verilerinizi yedekleyin. ROM Güncelleme Hizmeti’ni (RUU) çalıştırmadan önce aşağıdakileri kontrol edip yaptığınızdan emin olun:please back up your data first before upgrading your device. Before you run the ROM Upgrade Utility (RUU), make sure you check and do the following:
* USB eşleme kablosu cihazınıza ve PC’nize bağlı olmalıdır. PC’niz Windows XP® çalıştırıyorsa ActiveSync® bağlantı kurmak için otomatik olarak çalışacaktır. PC’niz Windows Vista™ çalıştırıyorsa Windows Mobil Aygıt Merkezi cihazınız ve PC arasındaki bağlantıyı kuracaktır.
* Cihazda çalışan tüm uygulamalar kapatılmalıdır.
* Cihaz pil düzeyinin en azından %50 olduğundan emin olun. Kontrol etmek için Başlat > Ayarlar > Sistem sekmesindeki > Güç öğesine dokunun.
* Güncelleme yaklaşık 30 dakika sürecektir, işlem tamamlanana kadar güncelleme işlemini yarıda kesmeyin, telefon araması/görüşmesi yapmayın, PC ile cihaz bağlantısını kesmeyin veya herhangi bir düğmeye basmayın.
RUU indirildiğinde PC’nizdeki uygulamayı başlatın ve talimatları izleyin.
* Ayrıntılı güncelleme işlemini, yanlış mesaj bilgisini ya da Q&A’yı görmek için ROM Güncelleme Hizmeti (RUU) yürütüldüğünde View Readme (Oku Beni) öğesini tıklayın
 

mecitkural

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
saol abi indirdm bu proyu kurdum driverini tanıttm ama hata veriyor bağlanmıyor cihaza...
 

mecitkural

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kurdum onu gördü ama versiyonu yksekti düşük versiyon kabul etmedi..iaede edildi..
 

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: S.a Ustalar kolay gelsin Htc Hd2 Türkçeye nasıl çevirebilirim???

htc hd2 cihazı samsung gibi download mode alınması gerekiyo yoksa yazılıma girmez bilginize...
 
Üst