htc one x (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Htc onex özellik bakımından en iyi içerige sahip telefondurumdan kıyaslama yapılırsa iphone5 i bile geçebilecek özellikleri var fiyatı ve özellikleri göz önüne alınırsa en ideal telefon diye biliriz htc cihazlarında download mode recovery mode , rom costum rom , s-on s-off olayı cok rahatlıkla yapılabiliyor bu nedenle htc one x güzel bir model diyebiliriz.

Güçlü dört çekirdekli işlemci sayesinde webde ışık hızında dolaşın, göz kamaştıran görüntü kalitesi ve sorunsuz oyun görselleri elde edin. Minimalist tasarımı ve (yetersiz ışıkta bile) her anı net, canlı, güzel fotoğraflarla yakalayan kamerayı beğeneceksiniz. Ayrıca HD video çekerken fotoğraf da çekebilirsiniz.

• Kamera Hiç bir anı kaçırmayın. Hızlı 0,7 saniyede başlatma, hızlı kesintisiz çekim ve 1080p HD video ile 8MP kamera, süper yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenizi sağlar. HTC ImageChip ile ışık ve hareket durumu ne olursa olsun, harika fotoğraflar çekin.
  • Ses HTC One serisinin tamamı Beats Audio™ ile donatılmıştır, bu nedenle telefonda duyduğunuz her şey -müzikten videolara, oyunlara ve YouTube'a kadar- zengin ve gerçektir.
  • Tasarım 4,7 inç Gorilla Glass ekran hem dayanıklıdır hem de çizilmez. Minimalist tasarımı eğimli cam, piyano parlaklığında kenarlar ve arkada ikonik bir kamera halka

ferhatcepteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kullanıyorum 5 aydır inanın evde 4 çekirdekli toshiba pc bulunuyor tozlandı sadece programlarımda kullanıyorum pc yi bu telefonun sayesinde, face gtalk wshap hotmail g mail vs hepsi açık yalnız şarj olayı kullandığım için 1 gün. musa ustanın dediği gibi htc cihazlarında download mode recovery mode , rom costum rom , s-on s-off olayı cok rahatlıkla yapılabiliyor bu nedenle htc one x güzel bir model diyebiliriz.