Huawei Ascend y550 , dahili depolama zarar gördü ve artık kullanılamaz Hatası (1 Viewer)

prizrenli

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı işler ustalar.
Ben kosovadan forma katıldım
elimde Huawei Ascend y550 var,dahili depolama zarar gördü ve artık kullanılamaz diyor ,hafıza kartından Y550-L01 V100R001C00B246CUSTC185D001 ve benzer birkaç room denedim kabül etmiyor.
bu konuda yardımcı olabilirmisiniz .İlginiz için şimdiden teşekkürler

BarisTATAR

KİNG OF İCLOUD
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı işler ustalar.
Ben kosovadan forma katıldım
elimde Huawei Ascend y550 var,dahili depolama zarar gördü ve artık kullanılamaz diyor ,hafıza kartından Y550-L01 V100R001C00B246CUSTC185D001 ve benzer birkaç room denedim kabül etmiyor.
bu konuda yardımcı olabilirmisiniz .İlginiz için şimdiden teşekkürler

burdaki yazılımı indirip dene baktın olmadı
burdaki konuyu gözden geçir senin için yararlı olabilecke herşey mevcuttur

mcht

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
consumerhuawei sitesinde modeli yaz orada y550-l02__v100r001 yazılımı var onu at düzelir. kolay gelsin

prizrenli

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hafıza kartından kesinlikle olmuyor her şeyi denedim,Fastboot yapmaya çalıştım,programla fastboot moduna alıyorum ,sonra fastboot ile recovery yuklemek istediğimde telefonu gormuyor,bilgisyar telefonu bilinmeyen aygıt,qhsusb_bulk olarak gösteriyor,usb modunda görüyor ancak fastboot modda görmüyor,

View attachment 5241

mcht

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sitede diriveri var onlarıda pc ye kur fastboot modda da görür, bu arada pc de hi suite varmı .?

prizrenli

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Pc de hi suite yüklü,normal bağlantıda android olarak görüyor miracle ile okuyorum problem yok ne zaman fastboot moduna alıyorum.moda geciyor ama bağlantı kesiliyor program bir daha görmüyor,tüm driverlede de yüklü,
View attachment 5242