Yardım Huawei Mate 10 Lite Yazılım Sorunu Yardım Lütfen (1 Viewer)

bsore48

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar mate 10 lite rne-l01 bir cihaz geldi format menüsünde cihaza sd kart ile 8.0 yükledim fakat sürekli olarak format recovery menüsü geliyor format attığımda ise 99 da kalıyor bilgisi olan varsa yardım istiyorum lütfen yoksa iade edeceğim cihazı şimdiden allah razı olsun hayırlı işler

jashuva

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar mate 10 lite rne-l01 bir cihaz geldi format menüsünde cihaza sd kart ile 8.0 yükledim fakat sürekli olarak format recovery menüsü geliyor format attığımda ise 99 da kalıyor bilgisi olan varsa yardım istiyorum lütfen yoksa iade edeceğim cihazı şimdiden allah razı olsun hayırlı işler
yazılım yükleniyorsa yazılımsal sorunu yoktur
ses açma ve power tuşu basık kalıyor olabilir veya başka bir donanımsal sorun olabilir
mate 10 lite kronik sorunlu bir cihaz göçmeler çok yaşanıyor

bsore48

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar sorun yazılımsalmış sonunda çalıştırdım cihazı fakat şimdide frp çıktı elimde box yok nasıl yapabiliriz elle açamadım başka bir yöntemi varmıdır son sürüme güncellenmiş cihaz