Çözüldü Huawei P40 Pro IMEI Null Repair (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belen51

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm p40 pro cihazıma imei atacağım hangi programları indirmem gerekir iyi bir yazılımcı tanıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar
Antalyada daha dün sordum. Şu an imkansız. Dediler. Yurt dışında içini açıpta imei atılıyor ama burada yok dedi. Cert yoluyla açanlar varmış onada 300tl istiyorlar. Oda kaçgün açık kalır belli değil

aks7

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Antalyada daha dün sordum. Şu an imkansız. Dediler. Yurt dışında içini açıpta imei atılıyor ama burada yok dedi. Cert yoluyla açanlar varmış onada 300tl istiyorlar. Oda kaçgün açık kalır belli deği
Yani onu bilmiyorum ama sorduğum yazılımcı server yaparım dedi tek hat sınırsız 800 tl olur dedi ayrıyeten garantidede veririm dedi

aks7

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yani onu bilmiyorum ama sorduğum yazılımcı server yaparım dedi tek hat sınırsız 800 tl olur dedi ayrıyeten garantidede veririm dedi
Fiyatı çok geldiği için kendim yapmak istiyorum az çok elim yatkın yazılım işlerine ayrıyten yazılım bilen arkadşım var

belen51

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
120 gün süresi 1 yıla uzamış. 2 hat 2 yıl. Allah büyük. Çıkar belki imei repair 2 yıla :))

Jad

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese Merhaba ,
Elimde yurtdışı dönüşü getirdiğim Sıfır P40 Pro 8/256 ELS-NX9 Model Cihaz Mevcut ve imei atmak istiyorum. Biraz araştırma yaptığımda SigmaKey güncel versiyonda Kirin 990 gibi güncel işlemciler için imei repair özelliği mevcut ve yanlış hatırlamıyorsam sanırım Chimeratool'da destekliyor.

Bu konu da bana uzman arkadaslardan yardımcı olabilecek birisi var mı ? ücret vs önemli değil.

Şimdiden teşekkürler.
@codeless Selam, nedir son durum acaba. Bu cihaza bir çözüm bulabildiysen ben de ona göre düz P40 modelini alacağım yurt dışından uygun yolla da kaydedersem süper olacak.

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...