Root Huawei Y7 2019 DUB-LX1 Root New Version 2020 Nisan Güncellemesi(YSF File)(İlk Bizde) (1 Viewer)

ibrahimal63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
zip şifresi nedir yahu nasıl kullanılacak bu ysf dosyası aydınlatırsanız sevinirim

eminberk

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[QUOTE = "YuSuF02, gönderi: 70039, üye: 68723"]
Huawei Y7 2019 DUB-LX1 Root Yeni Sürüm 2020 Nisan Güncellemesi (YSF Dosyası) (İlk Bizde)
[SPOILER = "İNDİR"] [Gizli içerik] [/ SPOILER]

[/ALINTI]
teşekkür ederim

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BU DOSYA NASIL KULLANILACAK YARDIM EDİN !!

ibrahimal63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Konu sahibini bilgilendirdim birazdan dönüş yapar.
teşekkür ederim.birazda ayrıntlı açıklama yapılsa sevinirim.çünkü bu dosya 13 mb ve yazılım dosyası değil.ve içinde root için uygulamalar var.ve bende bootlo
ader kilidini kırıp root atmak istiyorum teşekkürler

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim.birazda ayrıntlı açıklama yapılsa sevinirim.çünkü bu dosya 13 mb ve yazılım dosyası değil.ve içinde root için uygulamalar var.ve bende bootlo
ader kilidini kırıp root atmak istiyorum teşekkürler
Ustam olay şöyle anlatayım.

Root yapmak için cihazın bootloader kilidinin açılması gerekiyor lakin huawei bootloader kilidi açmak sıkıntılı parayla yapılan bir işlem örneğin.

Bootloader açtıktan sonra
  • Magisk menager .apk indirin
  • Telefonu pc bağlayıp fastboot moda alalım, dosyayı açalım ve MAF32.exe uygulamasını açıyoruz.
  • Kodu yazın ” fastboot flash ramdisk root.img ” enter
  • Kodu yazın ” fastboot reboot ” enter
  • Telefonu açıldıktan sonra wifi ye bağlanıp magisk menagere girelim ve kontrol ediyoruz.

ibrahimal63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Rica ederim aklınıza takılan bir şey olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.
sağolun hocam tek derdim bu cihazın bootloader kilidini açabilmek gerek ministry gerekse dc unlocker siteleri kredi yada banka kartlarımı kabul etmiyor zaten çoğu paypal ile iş görüyo paypalda ülkemizde yasak ne yapacağımı şaşırdım:)bi çözüm yolunuz varmı acaba box derseniz ancak crackli olanı kullanabilirim şimdiden tavsiyelerinizi bekliyorum hocam teşekkürler