Huawei Y7 2019 Sürüm Düşürmeden tamir (1 Viewer)

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Huawei Y7 2019 Sürüm Düşürmeden Sadece vereceğim modem dosyasını EDL mod'da den yazdırın ve ardından Repair yapın Sigmadan yaparsanız Cihaz sıfırlanmıyor ama hcu dan yaparsanız sıfırlanıyor

Modem Link
emeğine sağlık ustam bi sorum olacak (c185) ve (c432) gibi modelleri fark ediyormu bu dosya kasım ve haziran güncelleme almış olanlarıda kapsıyormu

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgi için teşekküerler ustam EDL modda HCU ve SİGMA ile yükleyebilirmiyim hangi pro ile yükleniyor
ben de bu 2 progrm var var

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Huawei Y7 2019 Sürüm Düşürmeden Sadece vereceğim modem dosyasını EDL mod'da den yazdırın ve ardından Repair yapın Sigmadan yaparsanız Cihaz sıfırlanmıyor ama hcu dan yaparsanız sıfırlanıyor

Modem Link
ustam hangi pro ile modemi yükleyecez elimde HCU ve SİGMA tool var bunlarla yükleyebilirmiyim

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta sigma modem dosyasını seçmiyor. dosyayı gösteriyorum iki ssaniye sonra dsoya sigmadan gidiyor

black_tiger

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
umt qcfire ile advanced flasher dan prog_mmc_rifehohore.mbn seçiyoruz ve connect diyoruz modem dosyasını tikleyip erase diyoruz. 2.olarak burdaki modem i seçip flash diyoruz sonra repair yapıyoruz ben bu şekilde yaptım Kasım 2019 güncellmesi başarılı

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dikkat edin yalnız duyduğum kadarıyla bu şekilde yapılan cihazlar ilk güncellemede uçuyormuş. octoplus taktiği bu.

M

mucahid75

Guest
umt qcfire ile advanced flasher dan prog_mmc_rifehohore.mbn seçiyoruz ve connect diyoruz modem dosyasını tikleyip erase diyoruz. 2.olarak burdaki modem i seçip flash diyoruz sonra repair yapıyoruz ben bu şekilde yaptım Kasım 2019 güncellmesi başarılı
senin anlattığın şekil
rifehohore.mbn nerde yazıyor
bide yazılımı görmüyor
göreceli yada detaylı anlatabilirmisiniz ustam

M

mucahid75

Guest
qcfire ile dosyayı .app yi convert edeceksin .
dosyayı görmüyor ustam
arkadaşın dediğini çözdüm ama
dosyayı görmüyor
y7 2019 var bitane sürüm düşürüyorum çok eski görüntü geliyor ekrana
yazılım son sürüm ile aynı güncellediğim zaman şebeke gidiyor
başka cihaz yaptım aynı model onlarında ekran göruntüsü eskiydi
güncelledim şebeke gitmedi bunda ne yaptımsa olmuyor

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

app convert bölümünden app yi göster açsın yazılımı flasher bölümünden seç testpointle yazdır.

M

mucahid75

Guest

app convert bölümünden app yi göster açsın yazılımı flasher bölümünden seç testpointle yazdır.
ustam edl den test point yapıyorum umt den yazıyor
yazdığım yazılım DUB-LX1_8.1.0_143_(185)_EDL
açılımca DUB-LX1 8.1.0-153 BİDE SON SÜRÜMÜN AYNISI
ama eski versiyon görüntü geliyor
güncelleyince de şebeke gidiyor
kartan yemiyor
edeleden yazacak başka yazılım varmı ustam
bi anlam veremedim