i9300 jtag yapmak (5 Viewers)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
i9300 jtag nasıl yapılır aşagıdaki linkten dosyaları indirin pdf te anlatımı da var kolay gelsin

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
emegine saglık musa usta i9300 e jtagı samsung tarafından kapalı bu işlem sadece sd kart moduna almak için yarı baygın s3 ü canlandırmak içindir saygılar

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
emegine saglık musa usta i9300 e jtagı samsung tarafından kapalı bu işlem sadece sd kart moduna almak için yarı baygın s3 ü canlandırmak içindir saygılar

zaten amacımızda o i9300 modelini zaten erase yapıldık tan sonra kaldırmaktan bahsetmedik yazılıma tarken flash almamaya başlayn sorun veren cihazlar içindir.

by_artur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar bu dosyayı hafıza kartına atıp sonra nasıl ıslem yapıyoruz ıng zayıf bıraz bende yardım olurmusunuz

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
r313 ü kısa devre yap yaptınızmı cımbızla tam enrde takıdlıgını söyle yapalım

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
odinle 3.04 boot recovery dosyasını yükle sonrada diğer dosyaları sd kartta at sd kart 2gb olmalıdır sonrada r313 cımbız ile kısa devre yap sd moda geçer sonrada 3 dosyalı bi rom at cihaz ok . :)

by_artur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bendekı telefon uygulama yuklereken kesılmıs tamamen off olmus dowland moda fılan gırmıyor ...şimdi hafıza kartı takılımı olucak telefonda kısa devreyı yapıp voltajı verıp teteık yapıcakmıyız yoksa voltajı verıp kısa devre yapıp beklıycekmıyız 5-10 sanıye sonra telefonu acıcakmıyız moda gırmıs olucak bu sekıldemı olucak tam olarak

Son düzenleme:

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihaz tam off olduysa işin zor ama hafıza kartı takılı olması lazım bu işlem tam off olan için geçerli olmaya bilir. hafıza kartını takacaksın usb takılı olacak cımbızla kısa devre yapacaksınız

by_artur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok usta cıhazda tık yok dowland moda yada herhangı bırseye gecmıyor tel tam ölü

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu yöntem cihaz download modda geçiyorsa geçerlidir

başka bi pil takıp veya Jig kablosu ile download moda almayı denermisin..

by_artur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
denedım usta baska pıl sıfır pıl ve jıg aparatı ıle denedım manuel olarak da denedım ama tık yok bu yontemle olurmu acaba

by_artur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şansa bak bosuna tırmalamısız .. cok sagolun sızıde ugrastırdım allah hayırlı ısler versın

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
sağolllllllll ustam