I9300 REPAİRDEN SONRA ŞEBEKE yok yardım (1 Viewer)

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
slm ustadlar
cihaz şuanda herşey tamam fakat şebeke yok turksel yazıyor hat gösteriyor fakata arama yapmıyor mıpbağlantı hatası diye birşey yazıyor sptde okadar işlem yapmama rağmen olmadı yapamadım ilk defa başıma geliyor sorun halen devam ediyor cihazı beklemeye almadım müşteri bekleyecek cihazı yapmak için denemediğim birşey kalmadı

yapılan işlemler
z3x boxla xxxalef yuklendi -root atıldı -plakasındaki kasasındaki serisi tekrar yazdırıldı ve direct unlock yapıldı aynı düzelmedi

Sptboxla xxalef yuklendi -rootv2 yuklendi -spt mode yapıldı-factory yapıldı düzelmedi şebeke çekmesine rağmen arama ve acilarama telsiz işlemi bile yapmıyor wifi internete giriyor şebeke araması yapmıyor ve cihaza - CF-Root.SGS-V6.3 YÜKLENDİ ŞEBEKE GELMEDİ çekiyor göstermesine rağmen arama yapmıyor cihazı kapalı gösteriyor ---Odinle -pda dan -PIT DOSYASI seçip-partitiıon-table.0915.pit dosyası yuklendi gene şebeke yok - VE 2ve3kere spt mod yaptım şebeke arama yapardiye gene çözülemedi

başına gelen varmı böyle durumlarda neyapmama gerekeir tavsiyeniz neyapabilirim başka__???