I9505 3G 4G İçin Çözüm Yolu Var mı ? (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım sanırım cihaza plaka yazılmış 2G den başka internete girmiyor ve ağa bağlanmıyor bu cihaz için 4G veya 3G çözümü varmıdır ?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
arkadsım ne anlamaz adamsın.yükledıgın roomu normal düz.burda yükleyecegın LTE

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadsım ne anlamaz adamsın.yükledıgın roomu normal düz.burda yükleyecegın LTE

hocam anlamayan sizsiniz sanırım ( forumdaki diğer konularda da bu tarz bir üslup kullanıyorsunuz bu arada ) cihaz 9505 model olduğu için İSTESEM DE 9500 veya HERHANGİ BİR FARKLI ROM yükleme şansım yok bu da demek oluyor ki yüklediğim ROM zaten LTE ROMu o yüzden öncelikle ne hakkında konuştuğunuza dikkat edin derim...

suat iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaş o her şeyi bildiğini sanıyor da bir şey bildiği yok. senin ihtiyacın octoplus ile 3g/4g repair yapmak.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaş o her şeyi bildiğini sanıyor da bir şey bildiği yok. senin ihtiyacın octoplus ile 3g/4g repair yapmak.

bana da öyle geldi hocam birde admin olmuş kendisi de nasıl bir admin çözemedim anlaşılan tek çare octoplus almak oldu sanırım cevap için teşekkürler

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9505 2g çekme ve düşük sinyal sorunu basebandan da yapıyor daha önce karşılaştım bir arıza sadece yazılım yada box ile çözülmeyebilir. bu ihtimalide göz önünde bulundur

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam anlamayan sizsiniz sanırım ( forumdaki diğer konularda da bu tarz bir üslup kullanıyorsunuz bu arada ) cihaz 9505 model olduğu için İSTESEM DE 9500 veya HERHANGİ BİR FARKLI ROM yükleme şansım yok bu da demek oluyor ki yüklediğim ROM zaten LTE ROMu o yüzden öncelikle ne hakkında konuştuğunuza dikkat edin derim...
Aynen size katılıyorum. Ve burdan forum sahibine sesleniyorum. Kardeşim bu adamı ne diye forumda tutuyorsunuz? Millete hakaret etmekten başka birşey bilmiyor. Ayrıca türkçe katili biri, hep aynı ukala tavırlar ile hareket ediyor.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Madem bunu bildiğinizi iddaa eden arkadaşlarım kesin çözüm nedir...ezbere iş yapalım sonrada neden olmadı. ..hakaret etmek mi..Bu sacmalik