IOS 3.1.3 (Orijinal iPhone) iPhone 2G jailbreak ve kilidini kırma (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
-
-
iPhone 2G için iPhone 2G için

Her şeyden önce, iPhone iPhone 3.1.3 firmware şu anda olduğundan emin olun.
Adım 1 :
USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ve sadece indirdiğiniz Redsn0w uygulamayı başlatmak.

Adım 2 : 3.1.2 seçin cihazınız için indirilen yazılım dosyasını (not değil, 3.1.3, iOS 3.1.2 seçiniz).

Adım 3 : Bir kez firmware dosyasını devam etmek için İleri düğmesine tıklayın yüklendi

Adım 4 : Redsn0w şimdi yama için firmware dosyasını hazırlayacak

Adım 5 : Bir sonraki ekranda size özel firmware için istediğiniz tüm seçenekleri seçecektir. 'Cydia' hem de 'Kilidini' seçin. İsterseniz de özel açılış logoları seçebilirsiniz. Ayrıntılı önyükleme önyükleme sırasında cihaz hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler, bu seçenek ileri düzey kullanıcılar için tipik olarak.

Adım 6 : Sonraki, seçin bu yazının başında indirilen dosyaları.

Adım 7 : Bu ​​noktada yine de bilgisayarınıza bağlı olduğundan emin kapatma Cihazınızı açın. Vurursanız sonra sonraki Redsn0w DFU moduna cihaz almak size yol gösterecektir. Temel olarak size güç düğmesini bırakın ama başka bir 10 saniye boyunca ev düğmesini tutarak devam edin, ev düğmesi ve 10 saniye boyunca güç düğmesini basılı tutun. Bu yeni bir aygıt algıladığında bu noktada bilgisayarınızda bip sesi duyacaksınız.
Adım 8 : Bu ​​noktada (yeniden başlatmak için cihazınız için bekleyen redsn0w göreceksiniz redsn0w hala çalışıyor ve daha sonra ise Windows kullanıcıları daha uzun 20 saniye boyunca "yeniden başlatma bekliyor" görürseniz, kablodan da kesme cihazı deneyin lütfen unutmayın Bu jailbreak işlemi 'sallayarak' denir geri bağlayın )
Adım 9 : Şimdi Redsn0w yeni RAM Disk ve Kernel yükleme başlayacak
Adım 10 : Tamam, bunu yaptı! Bir kez Redsn0w bitirmek düğmesini tıklatın yapılır. Cihazınız yeniden tamamlandığında, bir pencere bootloaders yüklemek ve cihazınızın kilidini iPhone açılacaktır. Tebrikler!