iphone 3gs unlock .a düştü . (1 Viewer)

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s.a Arkadaşlar elimde iki adet 3gs var ikiside güncelleme sonunda unlock.a düştü acaba bana yardımcı olacak bir ustamız varmı bende gerekli dosyalar hazırda var bana ulaşıpta yardımcı olacak bir usta bekliyorum .

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3gs güncellediysen 6.1.3 güncellenmiştir 6.1.3 3gs şuanda unlocku açılmaz açılsada thentreadır
başka yöntemlerle 4.1 sürüm falan yükleyip açabilirsin ancak ;)

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ewt usta aynen dediğin gibi onu daha önce senin gibi bir arkadaşımız sağolsun aynı konumdaydı uzaktan bağlanıp halltmişti 6.1.3 .e yüksetmişiz dediğin gibi 4,1 .e düşürme şeklini malum bu arada vatandaşa nasıl yapıyon vs denilmediğinden dolayı yapıp geçti sağolsun eğer müsaitsen usta sen bağlansanda halletsek bir bende görsem sen yaparken çok makbule geçecek..

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta vaktimiz o kadar yok ancak önümüzdeki işleri zor hallediyoruz :)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
yapacak işlem cok basit ireb indirin sürümü farketmez 3gs ireb secin ve dfu işlemleir yapın sonra itunes açın shift basılı tutup 4.1 yükleyin cihaz açılır sonra redsnow ile jb yapın işlem bu kadar

iphone servisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazı dfu moduna al yada recovery itunes ile 4.1 goster yükle. hata verirse buraya yaz yardımcı oluruz.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
kardeş bana özelden mesaj at sana yardımcı olayım uzaktan baglanıyım

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
özelden mesaj attım usta .diğer arkadaşların dediğini de yapmaya çalışıyorum ama henüz bitmiş değil.

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şaban arkadaşımızın uğraşılarından sonra ALLAH.a şükür yaptı 2 adet cihazı .sağolsun var olsun benim bildiğim paylaşarak güzel oluyor hani derlerya bilmemek ayıp değil sormamak ayıp diye selam verdiğimiz birsürü arkadaşımız var yok cihazın bana gelmesi lazım vs birsürü laf bu adam ne beni tanıyor nede merhabamız oldu şu ana dek ama şu andan sonra yaşadığım sürece birbirimizle işimiz olur bundan böyle .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
şaban arkadaşımızın uğraşılarından sonra ALLAH.a şükür yaptı 2 adet cihazı .sağolsun var olsun benim bildiğim paylaşarak güzel oluyor hani derlerya bilmemek ayıp değil sormamak ayıp diye selam verdiğimiz birsürü arkadaşımız var yok cihazın bana gelmesi lazım vs birsürü laf bu adam ne beni tanıyor nede merhabamız oldu şu ana dek ama şu andan sonra yaşadığım sürece birbirimizle işimiz olur bundan böyle .
şimdi öncelikle şaban sana iyilik yapmadı çünkü kendisi işi yaptı ve sen yine öğrenemedin araştırmadın 3gs unlock artık çok kolay olan bir yöntem ama sen diyorsan ben hep uzaktan baglantı ile götürürüm bu işi bişey demiyorum. ben olsam kendim bir şeyler yapmaya çalışırım

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kusura bakma kardeş hiç araştırıp bi emek sarfedip ugraşmıyorsun baglan yapıver diyorsun insan biraz kendini geliştirir araştır biraz herşey mevcut nette kafa yormak lazım ama aynı arızadan bi daha gelirse zorlanmmadan yaparsın her zaman uzaktan baglanıp olmuyor saygılar