iphone 4 mikrofon sorunu , iphone 4 mic problem (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
öncelikle şemada gösterilen microfonu degiştirin.kulaklık soketi ile birlikte bir aparattır.

iphonelerde kayıt mikrofonu ve görüşme mikrofonu ayrıdır bu nedenle handsfree yani hoparlöre alınca ses gidebilir bu kayıt mikrofonun saglam görüşme mikrofonunun arızalı olduguna işarettir .
yazılım ile bir alakasıyoktur 4 cihazda denedim sonuç alamadım.degişmek en mantıklısı

Ekli dosyayı görüntüle 2532
mikrofon degiştiniz olmadıysa aşagıdaki şemayı uygulayınız

Ekli dosyayı görüntüle 2533

ckaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba
birşey sormak istiyorum
1.iphone 4 16gb telefonumda konuşma yaparken ekran kararmıyor
2.telefonla konuşurken karşı tarafın sesi geliyor benim sesim gidiyor herşey normal fakat hoparlörü açtığım zaman bana ses geliyor fakat ses gitmiyor bu filmin değişmesimi gerekiyor?
teşekkür ederim

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Video kaydederken ses aluyormu ses var ise sıkıntı filim değildir video da ses yok ise iç veya sensor arızası zaten on sensor bozuk

afatsum

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ıyı aksamlar bana yrt dısından iphone 4 16 gb geldı ama ....arama sırasında benım sesım karsı tarafa bazen gıdıyor bazen hıc gıtmıyor sonra kendı kendıne duzelıyor sonra gene bozuluyor cok sınır bozucuu...garantısı yokk ama bulundugum cevrede ıphoneden anlayan kımsede yok bana kalıcı bır yol gosterırsenız cok memnun olurum

afatsum

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ıphone 4 16 gb mikrofon entegresının fıyatını ogrenebılırmıyım daha dogrusu degısmesı ne kadar mal olur ıscılık falannn?

afatsum

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar bana yurt dısından iphone 4 16 gb geldı kaydını yaptırdım fakat mıkrofon sorunu var benım sesım karsıya bazen gıdıyor bazen hıc gıtmıyor telefonun arkasına baskı uyguladıgım zaman tutturabılırsem sesım gıdıyor tamıratı ne kadar surer nekadara mal olur ve bılgılendırırsenız tesekkur ederım sımdıden cok teşekkur ederım ... ıyı calısmalar.

tgceaksy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba
birşey sormak istiyorum
1.iphone 4 16gb telefonumda konuşma yaparken ekran kararmıyor
2.telefonla konuşurken karşı tarafın sesi geliyor benim sesim gidiyor herşey normal fakat hoparlörü açtığım zaman bana ses geliyor fakat ses gitmiyor bu filmin değişmesimi gerekiyor?
teşekkür ederim

aynı sorunlar bende de var video kayıt ederken ses almıyor eski videolarda ses var ama yeni video çekerken ses almıyor nedense.ne yapmalıyım?​

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
evet cihazın on/off filmi dedigimiz filmin de sorun var açma kapa tuşunuz çalışıyormu . oda çalışmıyorsa kesin filim den