iPhone 5 Türkiye Gerçek Çıkış Tarihi ve Fiyatı ! (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
Hepsiburada.com iPhone 5 için ön sipariş almaya başladı...

Apple iPhone 5 16 GB ( Beyaz ): 3.299,00 TL
Apple iPhone 5 16 GB ( Siyah ): 3.299,00 TL

05.10.2012 tarihinde stoklarda olacaktır.

Apple iPhone 5 16 GB ( Beyaz ):

Apple iPhone 5 16 GB ( Siyah ):

Hepsiburada.com ayrıca şunu belirtiyor: "Ürünün stoklara gireceği tarihteki fiyatı, aşağıda belirtilen fiyata göre farklılık gösterebilir. Ürünün daha yüksek bir fiyattan stoklara girmesi halinde, ön sipariş veren müşterilerden fiyat farkı alınmaz; ayrıca bu müşterilere teslimatta öncelik sağlanır. Ürünün daha düşük bir fiyattan stoklara girmesi halinde ise, ön sipariş veren müşterilere teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde fiyat farkı ödenir."

Yuh! Fiyatlar inanılmaz yüksek! :O

Ya Türkiye'de bu fiyatlar neden bu kadar yüksek? Hani bir ara "Rusya'da iPhone 5'ler karaborsaya düştü" haberi gelmişti de, "oha" demiştik fiyata. Türkiye'de karaborsada da değil ki fiyatlar bu kadar uçuk? Biraz daha para toplayıp, ikinci el bir araba bile alınır.
4
Diğer ülkelerde neden bu kadar yüksek değil? %50'si vergiye mi gidiyor? Diğer ülkelerdeki hiç kar etmeden mi satıyor iPhone 5'i? Bu nasıl bir vicdansızlık ya, ben anlamış değilim? Hani iPhone 5öyle inanılmaz yeniliklerle gelseydi emin olun bunu söylemezdim ama bu kadarı da insafsızlıktır, hırsızlıktır...

duntes

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu fiyata 4 tane 4gs alirim cok abartilar türkiye iphone 5 fiyatini

soyalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
alcak olanlar ya parası çok yada naptıklarını bilmiyolar uyan türkiye

kızılötesi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bence degecek kadar bir özellık yok tııırttt cıktı bence 4s den farkı yok

resetfrp20

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar 2.000 tl daha katıp bir araç alma taraftarıyım..araca binerim iphone binemem :) fiyatı çok uçuk....en fazla bizlerin işine yarayacak...yazılım jailbreak..gelsin sermaye :):):)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Biri bana hediye ederse iphone 5 kullanırım yoksa baba gibi android kullanırız