Çözüldü [ İphone icloud bypass iOS 14.3 ] şebeke çalışır (no meid) (2 Viewers)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
YENİ VİDEO YAYINDA !
İos 14.3 yüklü apple cihazlara eft pro yardımıyla şebekeli şekilde bypass yöntemini hazırladım. Not : No Meid cihazlarda geçerli.

Meid olan cihazlarda şebeke gelmez ama menüsü açılır arkadaşlar.( Pin kodlu hat gerekir )
Ayrıca ;

14.3 sürümünde sorunsuz jailbreak yapan checkrain özel sürümünü paylaştım. Video açıklama kısmında bulabilirsiniz.

İşlem yapılan cihaz ( iphone 8 )

Bu işlemler iphone 6 dan iphone X e kadar geçerlidir. Saygılar sevgiler

Son düzenleme:

fatihgsmm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Video kullanılamıyor
Bu video, renzydc tarafından gelen bir telif hakkı hak talebi nedeniyle artık kullanılamıyor.

HOCAM VİDEO TELİF YEMİŞ

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba özkan bey benimde 7 plas cihazıma yapmak istiyorum ama sizi kullandıgınız eft tool yok elimde evde bu işlemi yapmamın imkanı yokmudur baska free tool la şimdiden yardımlarınız için tesekkür ederim.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
merhaba özkan bey benimde 7 plas cihazıma yapmak istiyorum ama sizi kullandıgınız eft tool yok elimde evde bu işlemi yapmamın imkanı yokmudur baska free tool la şimdiden yardımlarınız için tesekkür ederim.
Şuan için şebekeli şekilde bypass yapan tek tool eft. diğerleri server üzerinden yapmak mümkün fakat referans veremem çoğu güvenilir değil

tekoser.030

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz nedir ? iphone 6 dan x e kadar destekleniyor
YENİ VİDEO YAYINDA !
İos 14.3 yüklü apple cihazlara eft pro yardımıyla şebekeli şekilde bypass yöntemini hazırladım. Not : No Meid cihazlarda geçerli.

Meid olan cihazlarda şebeke gelmez ama menüsü açılır arkadaşlar.( Pin kodlu hat gerekir )
Ayrıca ;

14.3 sürümünde sorunsuz jailbreak yapan checkrain özel sürümünü paylaştım. Video açıklama kısmında bulabilirsiniz.

YENİ VİDEO YAYINDA !

Ayrıca ;

hocam merhaba iyi günler ben şu ana kadar kendi telefonumda (6s) en az 10 defa denedim açılıyor şebeke olmayacağını biliyorum fakat açılıp kurcaladıktan sonra aradan 2 3 saat geçiyor yazılım güncelleme tamamlandı deyip tekrar başa dönüyor (hello) ekranında birde gözümden kaçmadı değil by pass yaptıktan sonra cihaz sıfırla ve yazılım güncelle seçenekeleri yok