İpod Touch Hakkında Öneriye ihtiyacım var :) (1 Viewer)

polat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler değerli gsmkolik üyeleri :) Öncelikle sizlerden bi kaç öneri almak istiyorum.

Üniversite'de wiless olması yüzünden ders aralarında net ihtiyacım oluyor bazen o yüzden minibook almayı düşünüyordum fakat minibook net harici bi işe yaramayacağından ipod touchlar gözüme çarptı.0 fiyatını piyasanın altında bi fiyata buldum.Yurt dışından gelme 210 liraya.Sizce bu fiyat beni korkutmalımı sonuçta 250 liraya 2. el olanları mevcut.

touch aldığım zaman jailbreak işine el atarım.Gerçi nasıl olduğunu bilmiyorum ama site sayesinde bu sorunu çözceğimi umut ediyorum.Sonuçta bir nevi oyun-film-müzik için kullanacağım cihaz olacak.Telefonum olarak n82 var o işimi görüyor fakat touch'lardada gözüm var açıkcası.Sizin önerinizi beni çok tatminkar edecektir.Şimdiden değerli yorumlarınız için tşk ederim.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
alabilirsin tabi güzel olur ama cebinde taşımak sıkıntılı olaiblir onun yerine minibook al bence ikinci eli 300 tl falan

polat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumunuz için teşekkür ederim REDMAN.Fakat minibook'u her zaman taşıma zor olabilir diye düşündüm..İlerki zamanda zaten almayı düşünüyorum ama bazende aklıma takılıyor 500 lira minibook'a verdikten sonra netbook neden almayım diyorum oda daha pahalı malum.kıscası benim sorum ipod touchdan üni de kantinde evde ise wiless'den msn , facebook rahat kullanabilirmiym sadece sorum bu olacak öncelikle :)