j200f frp (1 Viewer)

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar elimde j200f var bunda frp kiliti var bunu nasıl kıra bilrim eski yazılım atıyorum fail diye hata veriyor yardımcı olurmusunuz şmdiden teşekkürler

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar elimde j200f var bunda frp kiliti var bunu nasıl kıra bilrim eski yazılım atıyorum fail diye hata veriyor yardımcı olurmusunuz şmdiden teşekkürler

bu yazılımı yüklemeyi deneyin, J200FXXU2APJ2_J200FOJV2APJ3_J200FXXU2APK1, ardından tekrar Reset Frp yapın.

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
var hocam z3x fakat adb yi görmüyor burdan bir yazılım indirdim yineda olmadı fail diyor sürekli yüklemeyi odin ile yapıyorum

serkan45

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim gerek yok ona

dowload mode al cihazı bağla reset frp-react-ee buna bas cihaz açılıcak sonra ayarlardan tekrar sıfırla cihazı işlem ok

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş öyle yapıyorum fakat z3x de adb yi görmüyor ne yaptımsa olmadı

HaYaLmeaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Orjinal Rom yükle Baştan işlem yap Kies ten dene

serkan45

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım yanlış yere tıklıyorsun cihazı dowlod moda alıp reset frp-react-ee buna tıklaaaaaaaaaaaaaaa

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş bende diyorumki cihazı download moda alınca z3x de adb görmüyor ve cihaz beklenşyor yazısı geliyor birde j710 bunun frp sini nasıl kırarım yardım lütfen

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş kusura bakma dedgin gibi yaptım oldu şimdide j710fq modeli bunu nasıl yaparım