Stock Rom j3110 TR rom - multilanguage (1 Viewer)

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kurulumu yaptı fakat OEM hala açılmıyor, aynı şekilde onay verdiğimhalde yine kapatıyor

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamam, wifi bağladım, pin koydum, şimdi bekliyorum, cihazı tekrar başlatmama gerek yok dimi?

Şimdi tekrar denedim, pin istedi girip aç dedim fakat yine aynı şekilde açmıyor

sanırım başka yöntem kalmadı dimi

K

Kdg14

Guest
Siz bir yerde yanlislik yapiyorsunuz OEMi acmaya calisin oemi acmadan Islem yapamazsiniz acarsaniz haber edin

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nerede hata olabilir ki? Fabrika ayarlarını sıfırladım, rom yüklemesi de hata vermedi, Pin de denedim, herhangi bir hata almadım. OEM tıklıyorum, enable diyorum, kendisi kapatıyor telefon.

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet denedim, yükleme yaptı fakat ayarlarda isim olarak Türkçe yazsada menü seçeneğinde Türkçe yok ayrıca menülerde İngilizce. Bazı programlar isim olarak sadece Türkçe oldu ayrıca koymuş olduğumuz PİN i de şimdi kaldıramıyorum. İyicesarpa sardı. nasıl içinden çıkarım bilmiyorum

K

Kdg14

Guest
Evet denedim, yükleme yaptı fakat ayarlarda isim olarak Türkçe yazsada menü seçeneğinde Türkçe yok ayrıca menülerde İngilizce. Bazı programlar isim olarak sadece Türkçe oldu ayrıca koymuş olduğumuz PİN i de şimdi kaldıramıyorum. İyicesarpa sardı. nasıl içinden çıkarım bilmiyorum
Tekrar rom atip tukce yapin dedigim gibi
Rootsuz yarim turkce oluyor demekki
Root atabilseniz full turkce olur

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işte Rom atma işlemini yapamıyorum, oem kilitli olunca, yani yarım trkçe daha önce adb shell yöntemi ile yapmıştım, tam Türkçe olarak ayarlayamıyorum. Şimdi Ekran için Pin şifresi girdim fakat Kaydırma olarak o da değişmiyor.

K

Kdg14

Guest
işte Rom atma işlemini yapamıyorum, oem kilitli olunca, yani yarım trkçe daha önce adb shell yöntemi ile yapmıştım, tam Türkçe olarak ayarlayamıyorum. Şimdi Ekran için Pin şifresi girdim fakat Kaydırma olarak o da değişmiyor.
Hmm pini koyup OEM Islemi yaptiginiz icin pin kalkmiyor
Siz cihazi sifirlayin kalkar eger rootlarsanizda full turkce olur

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güvenlik ayarlarından sertifikaları temizle dedim, PİN kalktı. OEM hala açılmıyor, bunun bildiğiniz başka yöntemi var mı acaba, Rootla ma için OEM açık olması şart mı, Supersu programı vs gibi programlarla da işlem olur mu acaba?

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birde bu K.F Tool programında Hard Reset var, acaba bunu uygulasam bi işe yarar mı ki?

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
OEM açılması ile ilgili bazı videolar izledim internette extra uzun programlar ile bişeyler yapıyorlar fakat aşırı karışık işlemler var. OEM açma işlemini yapamayacağız sanırım. herşeyi denedik gibi geliyor. Yazılım güncellemelerini falanda yaptım, sonuç aynı hep. Yüklemiş olduğum Rom ile alakalı olamaz sanırım bu durum değil mi

K

Kdg14

Guest
OEM açılması ile ilgili bazı videolar izledim internette extra uzun programlar ile bişeyler yapıyorlar fakat aşırı karışık işlemler var. OEM açma işlemini yapamayacağız sanırım. herşeyi denedik gibi geliyor. Yazılım güncellemelerini falanda yaptım, sonuç aynı hep. Yüklemiş olduğum Rom ile alakalı olamaz sanırım bu durum değil mi
romla alakası yok ustam

yourself88

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
anladım, neyse yapacak bişey yok o zaman, olmadı telefon değiştiririm artık. Vakit ayırdın yardımcı olmaya çalıştın, çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, hakkını helal et :) uğraştırdım. Kolay gelsin.

K

Kdg14

Guest
anladım, neyse yapacak bişey yok o zaman, olmadı telefon değiştiririm artık. Vakit ayırdın yardımcı olmaya çalıştın, çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, hakkını helal et :) uğraştırdım. Kolay gelsin.
helal olsun
GSMKOLIKTEAM
uyumaz yardımcı olur