J320F uat ile nasıl plaka tamiri yapabilirim ? (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar j320f modelini rotladım fakat z3x 29,5 cracklide hata veriyor,UAT ile nasıl yapabilirim bunu.Uat var ama sanırım ben beceremiyorum

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam sen hep UAT da sorun yaşıyorsun yahu :) Sana UAT yaramıyor sanırım, bir Z3x falan mı denesen :)
Ustan hayırlı sabahlar..İşin gerçeği ben bu UAT aldım alalı hiç plaka tamiri yapmadım,sadece frp ve diğer bir kaç işlemi gerçekleştirdim..Ya uat plaka tamiri konusunda sıkıntılı yada ben beceremiyorum.Uatta j320f modeli var cihazda rotlu ama ben yapamıyorum niyeyse dediğim gibi yöntemini 1 sefer anlasam devamı gelecek ama,bakalım hayırlısı.

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta uat daha çok frp için kullanıyorum ben repair konusu sıkıntılı biraz geriden takip ediyor özellikle samsunglarda ama frp için zte cihazlar için falan bire birdir

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta uat daha çok frp için kullanıyorum ben repair konusu sıkıntılı biraz geriden takip ediyor özellikle samsunglarda ama frp için zte cihazlar için falan bire birdir
Evet bende aynı düşüncedeyim repair için sıkıntılı bir program.Chimera almayı düşünüyorum bende

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet bende aynı düşüncedeyim repair için sıkıntılı bir program.Chimera almayı düşünüyorum bende

Ustam birinicisi ekmek yemek istiyorsan önce yedireceksin, crackle falan o iş olmaz, ikincisi bir toolun bir cihaza işlem yapamamasının çeşitli nedenleri olabilir hele ki repair konusunda, üçüncüsü sadece FRP gibi basit bir işlem için tool almak bana mantıksız geliyor, son olarak da samsung cihaz yapmak istiyorsan Z3x zorunlu ve Octoplus da önemlidir, hayırlı işlerin olsun :)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam birinicisi ekmek yemek istiyorsan önce yedireceksin, crackle falan o iş olmaz, ikincisi bir toolun bir cihaza işlem yapamamasının çeşitli nedenleri olabilir hele ki repair konusunda, üçüncüsü sadece FRP gibi basit bir işlem için tool almak bana mantıksız geliyor, son olarak da samsung cihaz yapmak istiyorsan Z3x zorunlu ve Octoplus da önemlidir, hayırlı işlerin olsun :)
usta ekmeği yedirdik uat'a ama o bize yedirmedi.Yani bütün işlerimizi crackıl felan halletmeye çalışmıyoruz,ayrıca z3x box alıp almadığımın önemi yok,burası bir yardımlaşma formu bende benden daha iyi bilgiye sahip oldugunu düşündüğüm arkadaşlardan yardım talep ettim hepsi bu.ama sanki cebimizden para cıkmadan her işi hallettirmeye çalışıyormuşuz gibi tavır sergileniyor,tamam sorun yok,herkese hayırlı işler bol kazançlar olsun..

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta ekmeği yedirdik uat'a ama o bize yedirmedi.Yani bütün işlerimizi crackıl felan halletmeye çalışmıyoruz,ayrıca z3x box alıp almadığımın önemi yok,burası bir yardımlaşma formu bende benden daha iyi bilgiye sahip oldugunu düşündüğüm arkadaşlardan yardım talep ettim hepsi bu.ama sanki cebimizden para cıkmadan her işi hallettirmeye çalışıyormuşuz gibi tavır sergileniyor,tamam sorun yok,herkese hayırlı işler bol kazançlar olsun..

Aslında yanlış anlayacak bir şey yok. Şimdi UAT çöp değil. UAT'ı MTK/ZTE gibi her toolun yapmadığı cihazları yapacaksın. Ya da FRP paketi ile frpleri açacaksın.

z3x pro + lg ye bir kere ücret ödüyorsun. Tüm samgsung+lg diğer tüm boxların yaptığı yapamadığı samsung lg leri hallediyorsun.

Chimera yıllık alıyorsun seni z3x gibi yormuyor. kendi yapıyor sen sadece 2 - 3 butona tıklayıp bekliyorsun.
Chimera akıllı telefonlar için birebir. HTC+SAMSUNG+MTK+(Bazı LG)

Yani tek bir box her cihazı yapmaz. Örneğin UAT'ın yaptığı T70 i Chimera yapmıyor.

Her box veya tool'un kendine göre avantajları var. Sen öğrenmek istiyorsan ve samsungların neredeyse tümünü halletmek istiyorsan Z3X alman şart. Daha sonra Octo veya Chimera alabilirsin.