J500H/DS cert Yapmak (1 Viewer)

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
J500H/DS nasıl rootlayabılırım acaba 5.1.1 yapıyorum acılısta kalıyor hangısınde saglam olur acaba 6.0.1 bununla olursa bunla yapayım yardımcı olabılırmısınız cert yapmak icin root lazım.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
lakın repaır ve root yapılamayan cıhazlada versıyon dusurulur.sonra root dosyası yükle.sonra tekrar versıyon yukselt...repair yap.kolay gelsın

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazlarda işlem yapmadan önce oem lock aktif etmeyi uutmayın tabi

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eom kilidi aktif ettim de usta ben sımdı 5.1.1 ıle mi işlem yapayım yoksa telefonun yazılımını yükseltip 6.0.1 ile mi işlewm yapayım saglam root dosyası basarılı olunmus root dosyası var mı acaba ustam

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
rootla cıhazı repair yap.sonra yükselt.ama napıoz önce tabıkı yedeklemeyı unutmuyoruz dımı

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
rootladım tesekkur ederım oldu usta Write Sec ten mi cert dosyası atıyoruz acaba okuttugumuz cert dosyasını diger telefona white sec ten mi atıyoruz ..

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
DİGER cihazdakini nasıl okutacam cert dosyasını write cert ten bastıgımda yazmak icin dosya secin diyor da cert oku yok mu ne

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Operation: Write QCN Selected model: SM-J500H Selected port: COM73 SAMSUNG Mobile USB Serial Port Software version: 27.7 Reading QCN file... OK Reading ID... OK Detected ID: 00000FFE (MSM8916) SW version: MPSS.DPM.1.0.c7.1-00098-M8916EAAAANVZM-1.19727.1 Yolar konrol ediliyor... OK Restoring EFS backup... OK Restoring NV items... OK Restoring NV item SIM1... OK Restoring NV item SIM2... OK Provisioning Item Dosyaları geri yükleniyor... OK Restore QCN done Done with Samsung Tool PRO v.27.7 Bunu yaptım ama certı nasıl okutup nasıl yazdıracagım bı ustam bana yardım etse cok ıyı olur..

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
TELEFONDAKI CERT...meslektasım boxta read cert butonu var.ona tıkla yedekleme yapacak saten

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cert dosyasını yazarken hata veriyor hata:at rıl hata(11) veriyor ne yapmam lazım cihazın android sürümü 5.1.1 cert i yazdıramam yardım edebilirmisiniz.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cert yazarken bu hatayı alıyorsun oct ile dene certi ordan yazdırabilmen lazım