j710 FQ (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
evet önce Android_6xx_kamran_saif.apk yı kurunki hesap yönetici hatası giderilsin peşinde login apk yı kurun ve kendi gmailinizle giriş yapın

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sonunda çözdüm saban19 kardeşin yardımıyla tekrardan hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

MBYİLMAZ691

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar j710FQ modeli var bendede frp yaparken çöktü hiç bir dosyayı kabul etmiyor sürekli fail veriyo z3x deki bütün j710f dosyalarını denedim olmuyo varmı elinizde eklermisiniz size zahmet

serkanbabax

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar selamlar benim telefonumun modeli j710fq ben sam mobileden yada samsung updates'den indirdiğim j710f modeline ait örneğin ırak stoch rom'u odin ile atmaya çalıştığımda failed veriyor amacım telefona root atmak ve hafıza sorununu uygulamaları sd karta taşıyarak çözebilmek nasıl yapabilirim? 1 aydır deniyorum çözüm bulamadım j710f modeline ait kernel atınca telefonun wifi çalışmıyor.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
J710FQ FRP Çözümü %10000000 ;

1) Verilen linkten COMBINATION dosyasını indirip Z3x ile sadece BOOT.img ve SBOOT.bin olacak şekilde flashlayın ==>

2) Cihaz açılınca sizden şifre isteyecebilir tek yapmanız gereken cihazı RECOVERY üzerinden sıfırlamak

3) Cihaz açılınca Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) kısmına kadar ileri ileri diyerek devam edin

4) EULA kısmında Z3x üzerinden J710FQ modelini seçerek UNLOCK sekmesinden ADB cihazını seçerek RESET FRP butonu ile işlemi gerçekleştirin

5) Cihaz üzerinden İleri deyip EULA yı kabul edin cihaz sizi menüye atacaktır

6 ) Cihazı ayarlar üzerinden sıfırlayın işlem OK