Root J710FQ 7.0 U1 ROOT (Denendi) (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Denenen cihaz bilgileri;

Model: SM-J710FQ
Android version: 7.0
Product code: SM-J710FZKATUR
Phone version: J710FQXXU1BQH2
PDA version: J710FQXXU1BQI1
CSC version: J710FQTUR1BQI1
Done with Samsung Tool PRO v.30.8

1) Önce Flashlayın

2) TWRP üzerinden önce sonra flashlayın.

Üst de bilgileri verilen cihazda denendi. Ne sıfırlama ne de başka bir şey gerektiriyor.

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam peki indir diyince neden telefon numarasi istiyor sizde de öylemi telefon numarasini yazinca bi sikinti bi kesinti varmi cep telefonu üzenirden??/

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam peki indir diyince neden telefon numarasi istiyor sizde de öylemi telefon numarasini yazinca bi sikinti bi kesinti varmi cep telefonu üzenirden??/

Dostum açılan sayfa da sağ üst köşe de reklamı geç de en son Google Drive açılacak oradan indireceksin dosyaları...

brc212121

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
admin benim tlf j710fq su twrpden flaşlayınca sürekli failed data mount diye biy yazı çıkıyo tlf açılıncada cihazı sıfırla dıyo

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
admin benim tlf j710fq su twrpden flaşlayınca sürekli failed data mount diye biy yazı çıkıyo tlf açılıncada cihazı sıfırla dıyo

Ben o işlemleri U1 cihazda denedim senin cihazının sürümü nedir? Cihazı açıp *#1234# ile sürüme bak ve buraya ekran görüntüsü at ona göre bakalım eğer 7.0 ise sıfırlamaktan başka çaren yok...

brc212121

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
J710FQ 7.0 cihazı sıfırla diyo sıfırlıyorum yeniden başlatıyo ama ay nı işlem yine cihazı sıfırla fiyo nekadar sıfırla desemde başa sarıyo

gkdnz61

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yardım

flashlayın yükleyin demek dimi bide odin le dimi orda odin varmı