Çözüldü J710FQ FRP Reset OK %100000 (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1) Verilen linkten COMBINATION dosyasını indirip Z3x ile sadece BOOT.img ve SBOOT.bin olacak şekilde flashlayın ==>

2) Cihaz açılınca sizden şifre isteyecebilir tek yapmanız gereken cihazı RECOVERY üzerinden sıfırlamak

3) Cihaz açılınca Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) kısmına kadar ileri ileri diyerek devam edin

4) EULA kısmında Z3x üzerinden J710FQ modelini seçerek UNLOCK sekmesinden ADB cihazını seçerek RESET FRP butonu ile işlemi gerçekleştirin

5) Cihaz üzerinden İleri deyip EULA yı kabul edin cihaz sizi menüye atacaktır

6 ) Cihazı ayarlar üzerinden sıfırlayın işlem OK

Son düzenleme:

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
EDIT : ANDROID 7.0 CİHAZLARDA YAZILIMINI YÜKLEYİP AYNI ANLATIMLA CİHAZLARI AÇABİLİRSİNİZ...

EDIT 2 : ANDROID 7.0 SÜRÜM DÜŞÜRMEDEN VE BOOT.IMG SBOOT.BIN FLASHLAMASINDAN VE RECOVERY DEN SIFIRLAMADAN SONRA CİHAZ SAMSUNGDA KALABİLİR BATARYAYI ÇIKARIP TAKIN TAMAMDIR

Son düzenleme:

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
defalarca denendi 6.0.1 veya 7.0 da sorun yok işe yarıyor emeklerine sağlık usta .

hamzaaydino

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dün combinasyon flashlayip z3x frp reset yaptım. Ardından menüden data faktory reset ile sifirlayip normal rom yükledim yine şifre istedi. Ardından klasik yöntemler ile çözdüm. Senin yöntemi de tam olarak uygulayıp bakacam. Hayırlı işler herkese

SM-G900I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HaYaLmeaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adb ye ihtiyacın yok. G920T seçeceksin Download Modunda
Reset FRPReactEE bölümünden Yap diyeceksin işlemi Tamamladıktan sonra
Bataryayı çıkart Tak cihazı aç. Yazılım hatası verecek
. Bu şekilde iken tekrar bağla(download moduna alma)
ve Aynı işlemi tekrar yap. Cihazın Açılacak ve Geliştirici
seçeneklerinen Oem kilit aç aktif yap ve Fabrika Ayarları Yap.

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1) Verilen linkten COMBINATION dosyasını indirip Z3x ile sadece BOOT.img ve SBOOT.bin olacak şekilde flashlayın ==>

2) Cihaz açılınca sizden şifre isteyecebilir tek yapmanız gereken cihazı RECOVERY üzerinden sıfırlamak

3) Cihaz açılınca Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) kısmına kadar ileri ileri diyerek devam edin

4) EULA kısmında Z3x üzerinden J710FQ modelini seçerek UNLOCK sekmesinden ADB cihazını seçerek RESET FRP butonu ile işlemi gerçekleştirin

5) Cihaz üzerinden İleri deyip EULA yı kabul edin cihaz sizi menüye atacaktır

6 ) Cihazı ayarlar üzerinden sıfırlayın işlem OK

benim açtığım konuymuş bu :D