Jailbreak iPhone, iPad, iPod touch Yarı Tethered 5 iOS [Tutorial] (2 Viewers)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
IOS 5 "Yarı-Tether" jailbreak denilen bir yeni Cydia paketi bigboss tarafından piyasaya olmuştur vardır, bu SemiTethered size bir bir zincirlenmemiş jailbreak benzer hesaplamak için gerek olmadan ama sizin jailbreak ile ilgili uygulamalar ve tweaks aslında 99% cihazınızı yeniden başlatmak için izin verir hiç çalışmıyor. Cihazınızın reboot yolda yaparken yarı gergin firar sizin için bir koruma olarak yapılır. Bu sınırlı işlevler ama daha önemli fonksiyonları sağlar.

Örnek gergin firar nedeniyle yolda iken Apple logosu sıkışmış. Bu SemiTethered , bu sorunları gibi karşı karşıya durumda bir çok yardımcı olacaktır .
Önemli Not - Bu bigboss Cydia App: SemiTethered iOS 5 Jailbreak Beta.Expect Hatalar hala.
Desteklenen cihazlar ve yazılımlar
Aşağıdaki cihazlarda iOS 5 firmware destekler.

• iPhone 4
  • iPhone 3GS
  • iPhone 3GS Yeni BootRom
  • iPad 1
  • iPod touch 4G
  • iPod Touch 3G
Burada yarı gergin firar ne ile yapılabilir. Telefonunuzu yanlışlıkla kapanır sadece bu ve gergin açılış RedSn0w erişim zorunda değilsiniz unutmayın.
1), sms (kısa mesaj) telefon kullanabilir miyim
iphone diğer her bir hisse senedi uygulaması kullanabilir miyim
2) safari mobil kullanılamaz
) 3 4) gibi diğer AppStore web tarayıcıları atom web tarayıcısı olarak
kullanabilir miyim posta uygulaması kullanılamıyor) 5. AppStore ya da böyle yerine. Gmail bir uygulaması yüklemeniz
Siz siz gergin. önyükleme kadar herhangi bir jailbreak,, cydia uygulaması çimdik kullanmak değildir.) 6
semitether başlattım devlet gibi sbsettings gibi bir jailbreak ios5 bildirim eklemek değil gerektiğini iken) 7 "gergin boot" eve kadar, bu devlet veya cihazınızın sırasında bildirimler respring döngü içinde sıkışmış olacak .
Notlar: SemiTether aşağıdaki hataları düzeltmek için 0.7.9 sürümü için güncellendi.
** Cihaz itunes ve sadece hataları ile senkronize değil. Umarım çözülür.
** Cihaz 2-3 dakika sonra yeniden doğmuş gibi.
Yarı Tethered jailbreak kullanarak nasıl jailbreak

1. ADIM: iOS 5 yüklü, gergin firar sahip olmalıdır adımları takip edebilirsiniz posted

2. ADIM: kırılmış, sonra açık Cydia> Kaynaklar Yönet dokunun.

3. ADIM: Şimdi dokunun Düzenleme ekranın sağ üst ekleyin ve sonra aşağıdaki depo yazmak:

4. AŞAMA: SemiTether ara, daha sonra cihazınız yeniden yükleyin. ADIM 5: Bir kez yapılır, Apple logosu takılıp olmadan cihazınız yeniden mümkün olacak.

[video=youtube;om13A5K0xZU]http://www.youtube.com/watch?v=om13A5K0xZU&feature=player_embedded[/video]

kızılötesi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: Jailbreak iOS 5 Semi-Tethered On iPhone, iPad, iPod touch [Tutorial]

desene abi 5 de madara olacak tşk emegine sağlık