OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim gsmkolik kullanıcıları ayrıcalıklıdır

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator

cepcel35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba gsmkolik kullancıları konumuz kaan n2 stock rom bu rom diyer sitelerde ücretli satılmakdadır sizler için gsmkolik ücretsiz olarak sunmakdadır iyi formlar

konu taşıyan arkadaşlar lütfen kaynak belirtiniz

[Gizli içerik][Gizli içerik]

[Gizli içerik]
emeğine sağlık....

sedat7989

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba gsmkolik kullancıları konumuz kaan n2 stock rom bu rom diyer sitelerde ücretli satılmakdadır sizler için gsmkolik ücretsiz olarak sunmakdadır iyi formlar

[Gizli içerik][Gizli içerik]

[Gizli içerik]
Deneyip sonuç bildireceğim

Moderatör tarafında düzenlendi:

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
gsmkolik kullanıcılarına ayrıcalıklıdır iyi formlar

bariscetin

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Bu Firmware da telefonun kendisinde olan virus sorunu var mıdır?
Ayrıca kurulum ile ilgili bir açıklayıcı yazı var mıdır?
Emeğinize sağlık teşekkürler.

pipirik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

[HIDEREPLY][HIDETHANKS] [/HIDETHANKS][/HIDEREPLY]
[HIDEREPLY][HIDETHANKS][/HIDETHANKS][/HIDEREPLY]

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]
öncelikle teşekkür ederim.

bende de kaan n2 marka cihaz var. kızım kullanıyor. birkaç tane virüs bulaşmış siliyorum siliyorum geri geliyor. bunun yanında whatsapp uygulaması da engelleniyor, galiba bu virüsler yüzünden. kaldırıp kurtulamıyorum da. bazı sitelerde virüslerin kök dizine yerleşmiş olması nedeniyle silseniz de tekrar tekrar kendini yükleyeceği yazıyor.

ben bu stock romu yüklersem eğer bu virüslerden kurtulur muyum acaba? hani bilgisayardaki boot üzerinden windows kurulumu mantığı gibi mi? herşey silinip sıfırlanıyor mu?

birde değerli ustalarım yükleme nasıl yapabilirim.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
öncelikle teşekkür ederim.

bende de kaan n2 marka cihaz var. kızım kullanıyor. birkaç tane virüs bulaşmış siliyorum siliyorum geri geliyor. bunun yanında whatsapp uygulaması da engelleniyor, galiba bu virüsler yüzünden. kaldırıp kurtulamıyorum da. bazı sitelerde virüslerin kök dizine yerleşmiş olması nedeniyle silseniz de tekrar tekrar kendini yükleyeceği yazıyor.

ben bu stock romu yüklersem eğer bu virüslerden kurtulur muyum acaba? hani bilgisayardaki boot üzerinden windows kurulumu mantığı gibi mi? herşey silinip sıfırlanıyor mu?

birde değerli ustalarım yükleme nasıl yapabilirim.
Yüklerseniz herşey silinir yükleme windows kurulumungibi degil booyncs hazırlama rufus gibi dosyayı sp flash tool secersiniz oda cihaza yükler bu kadar