Stock Rom Kaan N2 V20190315 Virüssüz Stock Rom (1 Viewer)

manga28

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Buradan indirebilirsiniz:

İyi forumlar arkadaşlar bu rom dosyasını kendi telefonumdan büyük uğraşlar sonrası oluşturabildim.
Virüs sorunu yoktur ve gereksiz kullanıılmayan operatör uygulamaları silinmiştir.
Sp_tools uygulaması ile yükleme yapılıyor.
Kendi telefonumdan başka bir telefonda deneme şansım olmadığı için deneyen arkadaşlar aldıkları sonucu yazar iseler mutlu olurum.
Dediğim gibi kendi telefonumdan başka telefonda deneyemedim,sonuç olumsuz olabilir.Hata ile karşılaşır iseniz lütfen kızmayın.İyi şanslar

Screenshot_20210606-201657_1.png

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Buradan indirebilirsiniz:

İyi forumlar arkadaşlar bu rom dosyasını kendi telefonumdan büyük uğraşlar sonrası oluşturabildim.
Virüs sorunu yoktur ve gereksiz kullanıılmayan operatör uygulamaları silinmiştir.
Sp_tools uygulaması ile yükleme yapılıyor.
Kendi telefonumdan başka bir telefonda deneme şansım olmadığı için deneyen arkadaşlar aldıkları sonucu yazar iseler mutlu olurum.
Dediğim gibi kendi telefonumdan başka telefonda deneyemedim,sonuç olumsuz olabilir.Hata ile karşılaşır iseniz lütfen kızmayın.İyi şanslar

Ekli dosyayı görüntüle 6014
paylaşım için teşekkürler

manga28

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gereksiz uygulamları nasıl sildiniz ben denedim yapamadım

Telefonda yüklü olan her uygulamanın bir adresi var .
Bu adresleri kullanarak kullanmak istemediğiniz gereksiz uygulamaları silebilirsiniz. Silmek istediğiniz uygulamanın adresini öğrenmek için Lin2SD adlı uygulamasıyı kurup o uygula üzerinden öğrenebilirsiniz.

Öğreğin Cellograf diye gereksiz bir uygulama var yazılımda silmek için tr.bm.android.play.cellograf adresini kullanacağım dediğim gibi bu adresi Link2SD programından bakarak öğrendim.

Şimdi gelelim silmeye :

Yazılımınızda virüs varsa önce fabrika ayarlarına getirin
Kaan n2'nin driverlarınını bilgisayarınıza kurun
Telefonun Ayarlar kısmından Usb hata ayıklamayı aktif edin.

Telefoonu usb ile bilgisayarınıza bağlayın
minimal adb and fastboottool uygulamasını indirip kurup açın
Sırasıyla

adb devices (enter tuşuna bas)
adb shell (enter tuşuna bas)

pm uninstall -k --user 0 com.redstone.ota.ui (enter tuşuna bas) => kodu ile virüs sorununda tamamen kurtulmuş olursunuz.

pm uninstall -k --user 0 tr.bm.android.play.cellograf => kodu ile cellograf uygulamasından tamamen kurtulmuş olursun.

pm uninstall -k --user 0 .... => silmek istediğin uygalamın Link2Sd uygulamasından bakarak adresini ... koyduğum yere yazıp o uygulamadan tamamen kurtulabilirsin