Çözüldü Leeco Le max3 x859 Unbrik Yardım (1 Viewer)

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Kardeşimin kullandıgı leeco x859 le max3 diye piyadasa gecen bir cihazı vardı cihaza yanlıs rom yada yazılım sonrası kardesimde bilmiyor tam ne yaptıgını cihaz unbrick oldu cihazda tepki yok sarja takdıgımızda ısık felanda yanmıyor bilgisayara bagladıgımızda sadece Qualcom HS-USB QDLoader 9008 (com7) olarak görüyor internetde 1 rom buldum dogru yanlış bilmiyorum FlasOne 1.9 programı ile Qualcomm-Flas Dead phone sectihimde telefonu com7 goruyor yazılımıda görüyor yuklemeye baslıyor ama % hic ilerlemiyor 4 5 dk sonra hata verip kalıyor elimden geleni yaptıma ma hic bir sekilde telefonu calısır hale getiremedim forumda yardımcı ola bilecek birileri varmıdır simdiden cok tesekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    65.6 KB · Görüntüleme: 5
K

Kdg14

Guest
Merhaba Kardeşimin kullandıgı leeco x859 le max3 diye piyadasa gecen bir cihazı vardı cihaza yanlıs rom yada yazılım sonrası kardesimde bilmiyor tam ne yaptıgını cihaz unbrick oldu cihazda tepki yok sarja takdıgımızda ısık felanda yanmıyor bilgisayara bagladıgımızda sadece Qualcom HS-USB QDLoader 9008 (com7) olarak görüyor internetde 1 rom buldum dogru yanlış bilmiyorum FlasOne 1.9 programı ile Qualcomm-Flas Dead phone sectihimde telefonu com7 goruyor yazılımıda görüyor yuklemeye baslıyor ama % hic ilerlemiyor 4 5 dk sonra hata verip kalıyor elimden geleni yaptıma ma hic bir sekilde telefonu calısır hale getiremedim forumda yardımcı ola bilecek birileri varmıdır simdiden cok tesekkür ederim.
elinde hangi araçlar var

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elimde hic bir arac yok yusuf bey ik defa cin telefonu almıstık 2 sene once buda elimizde patladı böyle oldu

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
snaprdagon 821 yazıyor sitelerde ben resim olarakda yaptııgm işlemleri aldım su sekilde hocam ama hata resimde gördügünüz gibi bence dosya yanlış oldugundan böyle hata veriyor siz daha iyi bilirsiniz tabiki

Ekli dosyalar

• leeco 1.jpg
    leeco 1.jpg
    109.4 KB · Görüntüleme: 8
  • leeco 2.jpg
    leeco 2.jpg
    119.7 KB · Görüntüleme: 8

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ses kısma acma power tüm yöntemleri denedim girmiyor baska bir yöntemi tus konbinasyonu varsa tarif ederseniz yapmaya calısırım

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
LeEco Le Max 3 (x850, x859) bellenim flash dosyası

usb deyiştir bu verdiğim linkleden indir muhtemelen sorunun düzelecektir iyi formlar

SDCARD (KURTARMA) ROM

• USB kablosu ile PC'ye bağlanma
  • Bellenim klasöründe bulunan .bat dosyasını tıklatarak / yürüterek bellenimi flashlayın
  • Yanıp sönen işlemin tamamlanmasını bekleyin. Genellikle yaklaşık 10-15 dakika sürer
  • İşiniz bittiğinde telefonu sisteme yeniden başlatın
  • Sabırlı olun, ilk önyüklemenin tamamlanması genellikle birkaç dakika sürer (yanıp söndükten sonra).
  • Bu kadar.

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yusuf bey anlatamadım galiba cihaz hic tepki vermiyor nasıl fastboot dan twrp atıcam

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
LeEco Le Max 3 (x850, x859) bellenim flash dosyası

usb deyiştir bu verdiğim linkleden indir muhtemelen sorunun düzelecektir iyi formlar

SDCARD (KURTARMA) ROM

• USB kablosu ile PC'ye bağlanma
  • Bellenim klasöründe bulunan .bat dosyasını tıklatarak / yürüterek bellenimi flashlayın
  • Yanıp sönen işlemin tamamlanmasını bekleyin. Genellikle yaklaşık 10-15 dakika sürer
  • İşiniz bittiğinde telefonu sisteme yeniden başlatın
  • Sabırlı olun, ilk önyüklemenin tamamlanması genellikle birkaç dakika sürer (yanıp söndükten sonra).
  • Bu kadar.

bunu nasıl telefona yukleyecegim FlasOne programı ilemi

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
osman hocam tus konbinasyonu ile cihaz fastboot moda girmiyor ilk yazımdada söyledigim gibi videoda fastboot moda alıp öyle yukleme yapıyorlar direk cihazı bagladııgmda işlme yapıcakmıdır acaba

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
size verdiğim dosyaları ve uygulamalı videou izleyiniz biraz gayretle sorunu çözülecektir konu bildirim amaçlıdır

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamamdır osman hocam tesekkürler uzakdan destek ile yardımcı olma imkanınıza varmdıır peki bu işlerde cok acemiyim ve cihazı 1 aydır kullanamıyoruz malum bu durumlarda yeni cihazda alımı yapamıyoruz.

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
osman hocam denemedigim indirmedigim dosya kalmadı ama yok hic bir sekilde cihaza müdahale edemiyorum forum içerisinde bana uzaktan baglantı ile yardımcı olacak birisi yokmudur acaba

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
özelden yazıyorum

MAVZER06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorundan bende de yatan cıhaz var nasıl cozdunuz acaba yardmcı olurmusunuz cıhaz sadece 9008 moduna gıryor