Lenovo A6020a41 K5 Frp açamadım yardım (1 Viewer)

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
:confused: slm arkadaşlar k5 Lenovo A6020a41 frp var google accountu birtürlü geçemedim frp programlar var açtı gösteriyor açmamış fasboot üzerinden yaptım hata veriyor qufil program ile denedim hata veriyor
bazı arkadaşlar sürücüden yapar demiş sürücüleri driverleri kaldırdım yedinden kurudm pc resttar yaptım tekrar qfil ile yukleme yaptım malewsef aynı bazıla arkadşlar bootloader kilidi var oaçılmadan kırmadan olmaz demi,ş ?
nasıl açabilirim kimiside pc sürücü imzasını devredışı bırak demiş onuda yaptım tekrak qfıl denedmim aynı hata veriyor başka nasıl açabiliriz arkadaşlar

bu hatayı veriyor
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_SaharaArmPrgDownload(S tring sFileName)
konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownload ArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download
[h=1][/h]nasıl çözebiliriz

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elimdeki notlara ve loglara resimlere baktım mesela bir tanesi umt ile fastboot üzerinden açmış ama bootloader locked kilitli yani . bazı cihazlarda problem çıkabiliyor normalde direk açılan modellerden elindeki cihaz . elinde hangi box program vs var . boxlar üzerinden rahatça açılabilecek bir işlemcisi var .prog_emmc_firehose_8936

uattool da açar.

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elimdeki notlara ve loglara resimlere baktım mesela bir tanesi umt ile fastboot üzerinden açmış ama bootloader locked kilitli yani . bazı cihazlarda problem çıkabiliyor normalde direk açılan modellerden elindeki cihaz . elinde hangi box program vs var . boxlar üzerinden rahatça açılabilecek bir işlemcisi var .prog_emmc_firehose_8936

uattool da açar.

ustad box xtc2 clip box var z3x ve octoplus var elimde