LG D682TR LG Logosunda kalıyor. (1 Viewer)

kosasesej@nutpa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar LG D682TR telefonumu 1 haftadır kullanmıyordum sonra acayım dedım error boot certification verify -1 hatası verdi LG TOOL yazılımı ıle kendı sıtesınden güncelleme yaptım hata gitti ama bu seferde acılıs logosunda takıldı kaldı. orj kdz yukledım LG TOOL kullandım kac defa yukleme yaptım ama nafıle. Açabıldıgım menuler.
1-Download modu açılıyor
2-Hard Reset menusu acılıyor , ama hard resetı ok ledıgımde 3-5 saniye sonra androıd sımgesı yan yamıs kırmızı unlem cıkıyor beklıyor 2-3 dk sonra resetlıyor yıne logoya kadar gelıp takılıp kalıyor sw defalarca yukledım sorunsuz yuklenıyor ama logoyu gecemıyor logoda kalıyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bir teknik serviste octobus flashı ile flashlatabilirsiniz evde yapacagınız herşeyi yapmışsınız octobus boxı olan birinde yazılım yükletin

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar LG D682TR telefonumu 1 haftadır kullanmıyordum sonra acayım dedım error boot certification verify -1 hatası verdi LG TOOL yazılımı ıle kendı sıtesınden güncelleme yaptım hata gitti ama bu seferde acılıs logosunda takıldı kaldı. orj kdz yukledım LG TOOL kullandım kac defa yukleme yaptım ama nafıle. Açabıldıgım menuler.
1-Download modu açılıyor
2-Hard Reset menusu acılıyor , ama hard resetı ok ledıgımde 3-5 saniye sonra androıd sımgesı yan yamıs kırmızı unlem cıkıyor beklıyor 2-3 dk sonra resetlıyor yıne logoya kadar gelıp takılıp kalıyor sw defalarca yukledım sorunsuz yuklenıyor ama logoyu gecemıyor logoda kalıyor. Önerilerinizi bekliyorum.
Lg pc suit programı ile bir deneyin. Cihaz devamlı recovery moda kendini atıyorsa, bu cihazlarda kronik sorun. Ne yazıkki ne box ile nede diğer yöntemler ile ben düzeltemedim.

kosasesej@nutpa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. PC suit deneyeyım ama cihazı zaten görmez diye tahmin ediyorum SP_Flash_Tool dan veya MTK Droid toolla birşeyler yapılabılırmı acaba? Sanki cihazın sadece android başlangıc kısmında sorun var gıbı cıhazda buyuk bır sorun olsa yazılım atılmaz ve LG yazısı gelmez dıye tahmın edıyorum.

elmor

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çoğu lg kronik sorunu, lg birtek g4 slikonsuz ve kalıplanabilir, gerisi çöp g2, g3 vs.