Lg G2 Flux landı 300 derecede ısı verildi (1 Viewer)

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sorunum sıvı Temaslı Lg g2 müşterim getirdi çamaşır makinasında yıkanmış bana geldiğinde önce tinerledim fırçaladım sonra anakart şarja takınca ısınıyor diye flux landı 300 derecede ısıtıldı tepki yok yardım power entegresi nerde acaba öneri alalım ustalar

safhal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta sıvı teması alan telefonlar stabil çalışmıyor. Senin ki birde çamaşır makinesinde yıkanmış. Sendeki telefonun aynısını ben kullanıyorum. Normalde zaten ısınıyor telefon. Bence fazla zaman kaybetme onunla. Müşteri sana bırakırsa 6 ay beklet sonra kendiliğinden açılıyor. ;) Daha önce sıvı teması almış telefonlarda başıma gelen bir olay.

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam Hocam müşteri bıraktı zaten cihaz 1 aydır bende ve acaba patlayan sigorta capasıtor vs olabilir mi önerin nedir power entegresi mesela değiştireyim mi ?

elmor

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunların sağlamı düzgün çalışmıyorki kardeşim sıvılısı düzgün çalışsın, bence olmuyorsa topla gitsin, emeğine yazık edersin.

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam Tam Benim Düşüncem ama bende şöyle bir sıkıntı var başarısız olmak bana göre değil vazgeçmem onu yaparım ona ihtiyaç oldugundan değil ama kendimi geliştirmem lazım

adew123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kendini geliştireceksen tecrübe ile adam sana diyorki bırak. bazı şeyleri kabul et her sokagın dier tarafı acık deildir bazen cıkmaz sokaga denk gelirsin :)

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar yapmayın böyle bir şey yapamam ben daha kalfayim yaşım 22 ama bu anakart i ayağa kaldırıp sana hediye edicem yanlış anlama ustam ama bende vazgeçmek yok fluxtan sonra tinerliyor muyduk :)

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[emoji3] entegrenin yerini bilmiyorsun. Fluxla tinerle bir yere kadar nokia tamiri devri bitti geliştirin kendinizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam Doğru Söylüyorsun Ama bu meslekten 7 ci yılım çok olmadı başlayalı ve daha net bişey bilmiyorum usta olamadım yani usta olmak için 15 yıl geçmesi lazım öneriniz nedir tek tek parçaları ölçeyim mi bakmamı istediğiniz bir bölge var mı

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende en fazla 7 yıl falan oldu tlf tamirine başlayalı. Benim ustamda yoktu öğretsin. İnternette yoktu birine sorayım boza kıra öğrendik işte [emoji3]

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam 4 yıl zaten lise okulunu okuduk sonra baktık açıkta kaldık cep tamirine başladık

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam flux la dedileer yaptım tinerle dediler yaptım sıvı temesı sorunu ilk defa başıma geliyor flux tan sonra yine hafif ısınma var işlemcinin kenarlarında ama bulamıyorum hissedemiyorum önerin ne yol göster

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kır at desek onuda yaparmısın [emoji3] ölçü aletiyle batarya soketini + - bağla kısa devre halde kaç gösteriyor onu yaz bakalım

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kır at deseler onu yapmam çünkü bana bi cihazın sorununu gideremeyince gözüme uyku girmiyor bu saatte burda oldum gibi

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
labaratuvar tipi powersuply yok hocam ya malzeme eksiğim var daha imkanlar bu kadar

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kafa seni bitirir. İş zamanı iş dinlenme zamanı dinlenme bu saatte tamir olmaz git evine. Daha yolun uzun acele etme

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tm hocam doğru söylüyorsun şimdi samsung 5610 u kasası takılı değilken batarya takmışlar 3 sarı kısım a farklı şekilde woltaj verilmiş sonra kasa takıp denenmiş ve batarya takınca 3 sarı kısım ısınmadan dolayı içerisine kaçmış ve erimiş vaziyette olay bu çıkamadım işin içinden