Lg g3 (d855) tepki vermiyor (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin cümleten, Lg g3 cihazı şarja takınca mavi ışık slow şekilde yanıp sönüyor fakat cihaz hiç açılmıyor,ekran ve batarya denendi ama sonuç aynı..Bu sorunlar karşılaşan veya sebebini bilen bir ustam yardımcı olursa çok memnun olurum.

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin cümleten, Lg g3 cihazı şarja takınca mavi ışık slow şekilde yanıp sönüyor fakat cihaz hiç açılmıyor,ekran ve batarya denendi ama sonuç aynı..Bu sorunlar karşılaşan veya sebebini bilen bir ustam yardımcı olursa çok memnun olurum.
çözümü varmı bilmem ama daha önce hiç yapıldığını göredim. yapanı da duymadım. bu cihazlarda kronik bir sorun.
ANAKART!

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad tavlama metodu nedir yahu : )

Güldürdün beni ALLAH TA seni güldürsün kardeşim benim.

Varmı bir çözümü en azından deneyebileceğimiz bir yöntem

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tavlama , ısı geçme: soguk Leh’ime düşen parçaların belli bir saniye ve ısıda sıcak hava ile ısıtıyalarak lehimlerin canlanmasını sağlamak ve iletken hale getirmedir
sallama : bu işlem ısı geçme ile aynıdır sadece parça sallanır ve aynı amaçtır

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Haklısın usta,kör ölür badem gözlü olur derler.Fakat zaten cihaz susmaktan beter durumda,hiç çalışmıyor,aslında işlemciye hafif bir ısı vermek geçti aklımdan ama,bir bilene sormakta fayda gördüm,hatta işlemcinin üstüne hafif termal macun presleyip denedim,yok yemedi.son şan hafif ısı verir bacakların toparlanmasını beklemek,yerse artık.