Yardım Meizu Note 8 Için Sağlam Qfil Yazılım Lazım (1 Viewer)

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tsklr

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam bunu denedim ama fly medden sonra siyah ekrana düşüyor sadece acma kapama tusuna basında yeniden baslat ile kapat geliyor başka birşey yok sanırım rom eksik

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam şöyle elimdeki meizu note 8 e forumdaki qfil rom attım fakat cihaz açılınca fly me ekranından sonra siyah ekrana düşüyor. Açma kapama tuşuna uzun süre basınca yeniden başlat ile kapat butonları ekrana geliyor fakat recovery de girmiyor. cihazın bootloaeder ını açtım. custom recovery de yüklüyorum bir türlü bu sorunu çözemedim

Son düzenleme:

faemir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Siyah ekranda kalmasının sebebi çin cihazına global yazılım yüklenmiştir yada cihazda Flyme kilidi vardır.
Çin yazılımı yükleyincede cihaz ekranı yanıp sönecektir. Sebebi cihaz kilitli olduğundan. Aşağıda yazdıklarımı yaparsanız cihazınız açılacaktır. Ama İmei null olarak. Şu an elimde QCN dosyası yok. Elinde QCN dosyası olan varsa paylaşsın.
Cihazın diag kodu: *#*#88#*#*

Siyah ekranda kalanlar:

Cihaza ilk önce unlock yapın. Ekte verdiğim dosyalarla. Qfill ile yükleyin.
Sonra cihaza fastboot ile orange twrp yükleyin.
Komut bu olacak;
fastboot flash recovery recovery.img

Sonra;
fastboot.exe oem unlock
komutuyla bootunlock ekranı gelecek. VOL tuşları ile ilerleyerek Power ile okeyleyin.
Cihaz komple wipe yapacak. sonra global yazılım atın. Kurulum yapın açılacaktır.

Ekli dosyalar

• images.rar
    474.4 KB · Görüntüleme: 17