TWRP+ROOT MİUİ12 root ve magisk yükleme (mi note 10 pro) (1 Viewer)

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adımları doğru takip etmişsiniz ama yüklenmiyor. Son olarak hard reset çekip deneyin

Alicanko

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefona zaten root atamadım twrp kurdum ama telefon reboot ettikten sonra asla twrp mode a girmiyor her seferinde twrp yükleyip öyle girebiliyordum twrp moda

Alicanko

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet yükleyebiliyorum ama magisk yüklenmiyor ve twrp ekranında install a girdiğim zaman dosyalar şifrelenmiş şekilde geliyor ve telefonun içine attığım magisk dosyası hiç görünmüyor. Bir kişi bu konuda sideload ile cmd ekranından komutlarla yapmış sideload a giriyorum ama komut yazdırma(cmd)dan enter yaptığım halde magisk yüklemiyor

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet yükleyebiliyorum ama magisk yüklenmiyor ve twrp ekranında install a girdiğim zaman dosyalar şifrelenmiş şekilde geliyor ve telefonun içine attığım magisk dosyası hiç görünmüyor. Bir kişi bu konuda sideload ile cmd ekranından komutlarla yapmış sideload a giriyorum ama komut yazdırma(cmd)dan enter yaptığım halde magisk yüklemiyor
Hocam şöyle yapın o zaman. Öncelikle hard reset cekin. Ardindan indirip telefon hafızasınana atın. Aynı şekilde magisk zip dosyasını da atın hafızaya. Twrp yükleyip linkteki orangefox.zip dosyasını flashlayn. Kurtarma menüsünde Orangefox gelmesi lazım. En son magisk fladhladiktan sonra root işlemi gerçekleşecektir. Usb hata ayıklama vs unutmayn

Alicanko

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam hocam sizin burada gönderdiğiniz linkte, Mi Note 10 (tucana) diyor bendeki Mi Note 10 Pro uyar,bir sıkıntı olmaz değil mi?

Alicanko

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah hocam twrp,magisk yükledim root ladım da Allah sizden razı olsun. Bu telefonun reset efs dosyası mi note 10 ile aynı mıy dı hocam?