Nokia Asha için Yazılım Güncellemesi nasıl yapilir (1 Viewer)

terminator

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nokia asha ve 40 serisi telefonlariniz ve nokia yazilim programlarinin güncellemesi ve telefonunuzla
daha fazla yapabilmenizi sağlayan daha yeni özellikler ve geliştirmeler içeriri Nokia telefonunuzu
Güncellemesi Çok kolaydir
telefonumu nasıl güncellerim?
Asha veya 40 Serisi telefonunuzu kablosuz olarak Üzerinden (OTA) Güncellenebirlir
Şebeke Üzerinden (OTA) güncellemelemesinde kabloya veya Pc gerek duyulmuyor Sadece telefonun ve internet
bağlantısını kullanarak güncellemeyi indirmeniz yeterlidir

1adim

1 nokia telefonlar için
2 Menü,ayarlar,telefon,cihaz güncellemeleri Seçeneklerini seçin

2 adim
“Telf yazlm indir” şeçin telefonunuzda güncelleme varsa bunu size bildirir telefonunuza yeni güncelleme
bulduysa telefon ekranında gösterilen güncelleme talimatlari sizi yönlendirecektir

Kullanılabilir yazılım güncellemelerini kontrol etme nasıl yapılır?
Telefonunuz için yeni yazılım güncellemeleri bulmanın iki yolu vardır bunlar şöyle adim adim anlatim

1 telefonumuzun menü,ayarlar,telefon,cihaz güncelleme şeceneklerine giderek ve telefonumuzun yeni
güncelleme kontrol etmek için “Telf yazlm indir” seçeniğibi belirleyin. telefonu oto yazilim güncelleme
menüsünden yeni güncellemeri otomatik olarak kontrol ederek de ayarliyabilirisiniz

2 adim
nokia suiti telefonlarinizi Pc baglanarak size yeni yazilim güncellemelerini bildirecektir