Nokia x302 oksit (1 Viewer)

aliveli54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,
Cihazım anakartı oksitlenmiş garanti bunu söylüyor ve 80 tl ücret istedi.Bunun tornavidaları bende mecvut.Oksit temizleme işlemi nasıl olur.
Teşekkürler...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
oksite temizleme işlemi çok türlüdür ama sizin cihazın oksitlenen bölgesi ne taraf ve cihazı acacak bir el beceriniz var mı cünkü cihazın dokunmatigi ekranı sökmek yan ses tuşları var biraz dikkat isteyen bir model selülozik tiner ve bir fırca işini görebilir

aliveli54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam anakart mış.Bilgisayar programcılığı üni okuyorum.Micro işklemcilerden tecrubem var.

aliveli54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaz açılıyor hocam hiçbir sorun yok.Problem çıkarmı ilerde.Tam takır.Temizleme maksadıyla.Garanti böyle söylüyor.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sen bir sıvı temasa magruz bırakmadı isen hiç açma cünkü garanti ufak bir terleme oksidine bile böyle söyler ama için rahat edecekse aç diş fırcasının ucunu tinere batır ve anakart temizliği yap ve unutma ekran ve dokunmatigie tiner sıcratma

aliveli54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hmm tamam hocam,merağım var açıkçası.Tornavida seti sipraiş verdim.İlerde problem olur mu açmaz isem.?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Hmm tamam hocam,merağım var açıkçası.Tornavida seti sipraiş verdim.İlerde problem olur mu açmaz isem.?
tamamen kişisel beceri elim yatkın tamir işlerine ama hiç arabamı sökmedim anlatabildim mi

AliOzdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
googledan x3-02 manuellerini bul resimlerle veya videolarla anlatımlar mevcut nasıl söküp , toplayacağına dair takıldığın bir yer olursa çekinmeden sorabilirsin kardeşim...

aliveli54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba hocam telefonun resimlerini gönderiler,anakarta ve bazı yerlerde oksit olayı biraz fazla gibi görünüyor.resimleri yükleyemedim.Selülezit tiner işimi görür mü ?.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Görür evet ama dediğim gibi fazla ça dikkat et ekran ve dokunmatige

Tapatalk ile yazılmıştır.

AliOzdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba hocam telefonun resimlerini gönderiler,anakarta ve bazı yerlerde oksit olayı biraz fazla gibi görünüyor.resimleri yükleyemedim.Selülezit tiner işimi görür mü ?.

Alkol olsa daha iyi iş görür ama elinde tiner var , temizlerken plastik parçalara dikkat et hocam...