Octopus Box Ekstra Kabloya İhtiyaç Var mı? (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar Octopus box sipariş edicem yaypel üzerinden 32li ve 16lı olarak 2 seçenek var ama benim elimde Z3x in full kablo seti var zaten ekstra dan kablo seti almak mantıksız geliyor ama yine de sormak istedim sizce yine de almalı mıyım yoksa bu kablolar yeterli olur mu

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar Octopus box sipariş edicem yaypel üzerinden 32li ve 16lı olarak 2 seçenek var ama benim elimde Z3x in full kablo seti var zaten ekstra dan kablo seti almak mantıksız geliyor ama yine de sormak istedim sizce yine de almalı mıyım yoksa bu kablolar yeterli olur mu

üstadlar bu arada 3 farklı siteden fiyatlar aşağıda;
VSB Electronic ile daha önce alış veriş yaptım ve tavsiye ederim
Z3x i de yaypel aldım ancak çok ilgisiz alakasız ve esnaf ruhu olmayan bir firma
enesgsm ile daha önceden bir hukukumuz yok güvenilir mi değil mi bilemiyorum ancak en uygun fiyat da onda :D daha önce alışveriş yapmış olanlar varsa yardımcı olurlarsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gerek yok zaten çoğu usb den oluyor ama lg ler için download mode alma kablosu alırsan iyi olur. 56k 130k 910k tek kablo zaten

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gerek yok zaten çoğu usb den oluyor ama lg ler için download mode alma kablosu alırsan iyi olur. 56k 130k 910k tek kablo zaten

evet hocam daha düne kadar bende öyle bir kablo olduğundan haberdar değildim onun dışında ekstra kablo almaya gerek yok mu diyorsunuz hocam? Birde Enes GSM ile görüştüm Samsung kabloların hepsi bende var ama LG kablolar yok dedim o zaman al yeni cihazlarda da işini görür dedi sizce ne yapmalıyım?

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet hocam daha düne kadar bende öyle bir kablo olduğundan haberdar değildim onun dışında ekstra kablo almaya gerek yok mu diyorsunuz hocam? Birde Enes GSM ile görüştüm Samsung kabloların hepsi bende var ama LG kablolar yok dedim o zaman al yeni cihazlarda da işini görür dedi sizce ne yapmalıyım?

hocam bir de LG için 3 in 1 kablo varmış sanırım sizin dediğiniz kablodan farklı bir kablo cihazın güvenlik kilidi açmak vb. için kullanılıyormuş 20$ GPG ve 30$ octoplus ın kendi üretimi olan 2 çeşit kablo varmış 30$ olan daha kaliteliymiş sizin fikriniz nedir ?

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam bir de LG için 3 in 1 kablo varmış sanırım sizin dediğiniz kablodan farklı bir kablo cihazın güvenlik kilidi açmak vb. için kullanılıyormuş 20$ GPG ve 30$ octoplus ın kendi üretimi olan 2 çeşit kablo varmış 30$ olan daha kaliteliymiş sizin fikriniz nedir ?

dediğim kablo zaten o aynı kablo 3 ayrı drençli kablo. sen bilirsin yok çekmemiş olursun diğer kabloları alacağım diyorsan eğer.

davetçi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ustam ben den alış verişimi yapıyorum
sitedeki fiyat değilde direk aradığın zaman fiyat al sitedeki fiyatla fark oluyor

westblue

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kablo almanıza gerek yok zaten z3x ile octopus un kabloları birbiri ile aynı box alacaksanız enes gsm öneririm bütün bolarımı enesten aldım hiç bir problem yaşamadım

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yaypel tok satıcı umursamaz ister al ister alma uğraştırmayın beni der gibi
enes gsm den aktivasyon yaptırdım daha önce baya alakadar oldular sağolsunlar
vsb de güvenilir ama daha bi alışveriş yapamadım ordan. arkadaşım almış sıkıntı yok

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kablo almanıza gerek yok zaten z3x ile octopus un kabloları birbiri ile aynı box alacaksanız enes gsm öneririm bütün bolarımı enesten aldım hiç bir problem yaşamadım

bende enesgsm den alıcam sanırım teşekkürler

yaypel tok satıcı umursamaz ister al ister alma uğraştırmayın beni der gibi
enes gsm den aktivasyon yaptırdım daha önce baya alakadar oldular sağolsunlar
vsb de güvenilir ama daha bi alışveriş yapamadım ordan. arkadaşım almış sıkıntı yok

VSB tavsiye ederim iyi bir firma yaypel tam olarak dediğin gibi esnaflık sıfır

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3x i Enes GSM den aldım. İlgililer ve düzgün insanlar. Enes GSM den almanı tavsiye ederim.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cevap yazan herkese teşekkürler Enes GSM üzerinden sipariş vericem bu gün yarın kendilerini arayıp fiyat alırsanız daha uygun fiyat yapabiliyorlar bilginiz olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...