PHICOMM C630 yazılımdan sonra.. (1 Viewer)

resetfrp20

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Phıcomm c630 model telefona yazılım yükledikten sonra 1. ixei 0 2. ixei null oldu...işlemcisi msm8909..yardımcı olabilirmisiniz?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
yedekleme neden yapamadınız..orjınal romunu bulup yükleyın.olmaas bıze yollayın halledelım

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
bazen room yüklendıgınde cıhaz nul olabılmekte.bunun ıcın suıte tarzı programlar yada boxlarla cıhazı mutlak suretle yedekleme yapmak gerek

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
:) hangi usta t50 t70 veya avea cihazları zte yada özel üretim cihazlara yazılım yüklemeden önce qcn veya nwm gibi yedek alıyor bu samsung veya nokia değilki :) kaldıki samsung lara bie yazılım yüklemeden önce hangi usta yedek alıyor merak ettim .

boxlarda bu tip modeller yok bunlar özel üretim cihazlar insanların kafasını karıştırmayın . işlemci türüne göre bölüm olur bu tip cihazlarda model olarak geçmez.

düşük versiyon atıldığında veya formatlı şekilde yazılım yüklendiğinde olur bu olay genelde.

Last edited:

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
:) hangi usta t50 t70 veya avea cihazları zte yada özel üretim cihazlara yazılım yüklemeden önce qcn veya nwm gibi yedek alıyor bu samsung veya nokia değilki :) kaldıki samsung lara bie yazılım yüklemeden önce hangi usta yedek alıyor merak ettim .

boxlarda bu tip modeller yok bunlar özel üretim cihazlar insanların kafasını karıştırmayın . işlemci türüne göre bölüm olur bu tip cihazlarda model olarak geçmez.

düşük versiyon atıldığında veya formatlı şekilde yazılım yüklendiğinde olur bu olay genelde.[/QUOTE..ben yedek alırım..hatta daha ileri gidip cıhazın sıstem doyalarını kafama göre kodlayıp değıştırebılırım.unutmayın kı bunları yapan insan.yanı biz.