İstek poco x3 efs reset (1 Viewer)

ofsevim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar. x3 imei atarken sdf2,3,4,5 silerken sadece sdf yazdım tüm modem dosyası silindi sanırım .Eski haline getirilebilir mi

smartass1214

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
orjinal qcn var hocam elimde .sdf ler silindiği için qpst tool görmüyor teli
Merhaba Twrp ya da Orangefox kurabiliyorsanız başka birinden twrp üzerinden oluşturulmuş efs yedeği alıp onu siz atabilirsiniz.Ama unutmayın ki telefonun içinde sim kartı olmasın yolsa teli aldığınız kişinin telefonu kapanır . Modem tamir olmuş olur sonra da tekrar efs silebilirsiniz. Umarım işe yarar

D

Darkfire

Guest
Merhaba Twrp ya da Orangefox kurabiliyorsanız başka birinden twrp üzerinden oluşturulmuş efs yedeği alıp onu siz atabilirsiniz.Ama unutmayın ki telefonun içinde sim kartı olmasın yolsa teli aldığınız kişinin telefonu kapanır . Modem tamir olmuş olur sonra da tekrar efs silebilirsiniz. Umarım işe yarar
Denendi defalarca kez işe yaramadı her cihazın efs yedeği kendine özgüdür farklı herhangi bir cihazda işe yaramayacaktır.

smartass1214

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bu uygulama ile silinen bütün blokların yedeğini alıp başka cihazın tekrar yükleyebilirsin ama bütün hepsini teker teker yüklemen lazım hepsini silmiştin sanırımIMG_20210514_033104_416.jpg20210514_033832.jpg20210514_033837.jpg20210514_033841.jpg

D

Darkfire

Guest

Bu uygulama ile silinen bütün blokların yedeğini alıp başka cihazın tekrar yükleyebilirsin ama bütün hepsini teker teker yüklemen lazım hepsini silmiştin sanırımEkli dosyayı görüntüle 5877Ekli dosyayı görüntüle 5878Ekli dosyayı görüntüle 5879Ekli dosyayı görüntüle 5880
bu uygulamaya gerek yok kodlarla zaten bu uygulamanın yaptığını twrp den yapıyorum ama işte aldığın o modemst1 modemst2 fsg fsc (EFS) her cihazın kendisine özgü şifrelidir farklı bir cihazda çalışmıycaktır. Dilerseniz deneyebilirsiniz.

smartass1214

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu uygulamaya gerek yok kodlarla zaten bu uygulamanın yaptığını twrp den yapıyorum ama işte aldığın o modemst1 modemst2 fsg fsc (EFS) her cihazın kendisine özgü şifrelidir farklı bir cihazda çalışmıycaktır. Dilerseniz deneyebilirsiniz.
Poco x3 pro var bende sdf 2 3 4 ve 5 sildim sonra imei repair yaptım başırılı dedi ama ne wifi var ne de hat

smartass1214

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Geçmiş olsun ben de efs yedeği almadan işlem yaptım , gitti cihaz.Siz yapmayı başarırsanız bana haber verir misiniz?Arrow os ile kullanılıyor cihaz birazda olsa BT ile internet paylaşılıyor ona

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arrow yükledim yedeklediğim qcn leri atmaya calisacam bakalim ne olacak. qcn leri yedeklemişmiydiniz ?

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yukarıda yedek aldım demişsiniz de ondan yazdim. efs yedeginiz varsa gonderin cozersem en azindan sizin cihazida hallederiz. saglam qcn xqcn var en azindan

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
efs lazim qcn degil veya partitionlar modemst1 modemst2 gibi silinen bölümler

whyler

As Teknik Elektronik
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu cihaz duzelir kayit yapilamasa bile. arkadaslara bir sorayim vardir cihaz. yedeklerini alip atacaz. acildiktan sonra qcn leri atariz duzelecegine eminim.