Çözüldü Redmi Note 10 Pro/Pro Max İmei Repair (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
elinde pro modelinin qcnsi varmı ??

Uzman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bende fiyat ve sorunlar devam ediyor mu bilgisini alabilir miyim

cloude33

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler ama paylaştığınız eng modem mi 11 lite cihazına ait ve sorun çıkarıyor. Wifi görmeme, sensör sorunu vb.
Redmi note 10 pro/pro max modeli için uygun eng modemi paylaşıyorum sorunsuz şekilde kullanılması için

buradaki modem dosyasını indirip işlem yaparsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler ama paylaştığınız eng modem mi 11 lite cihazına ait ve sorun çıkarıyor. Wifi görmeme, sensör sorunu vb.
Redmi note 10 pro/pro max modeli için uygun eng modemi paylaşıyorum sorunsuz şekilde kullanılması için

buradaki modem dosyasını indirip işlem yaparsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.
Link ölü hocam

Tecnotr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Değerli Gsm Kolik Üyeleri
Bugün Sizlerle Redmi Note 10 Pro /Note 10 Pro Max İmei Repair İşelmini Gösterceğim :)
  1. Öncelikle Cİhazımıza Twrp Yükleyip Root Yüklüyoruz
  2. Daha Sonra Cİhazı Açıp Orjinal Qcn Yedeğini Alıyoruz
  3. Cihazımızı Fastboota Alıp Aşşağıda Vereceğim Eng Modem Dosyasını Yüklüyoruz
  4. Fastboota Alıp 'Fastboot flash modem NON-HLOS.bin ' Dosyasını Flashlıyoruz
  5. Daha Sonra Çektiğimiz Orjinal qcn Dosyasının Sım 2 Slotunu Editleyip Masaütüne Alıyoruz
  6. Efs Resetleyip Diag Modda Editelediğimiz qcn Dosyasını Cİhaza Geri Yüklüyoruz
İşlemler Bu kadar :)

Hocam bir de video cekerseniz sevinrm

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Yakın zamanda inşallah

Unforgiven

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam fiyat bilgisi alabilir miyim acaba birde işlem uzaktan bağlantı ile yapılabilir mi?

cloude33

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Enteresan Konu Bu forumun konusuydu. Silinmiş Neyse Modem dosyasını upload yaptım. aşağıdaki linkten indirip cihazı fasboot moda aldıktan sonra modem-yukleme.bat dosyasını çalıştırın daha sonraki yönergeleri yapıp modem dosyasını kurun.

Not: Sorumluluk size ait

benbenkurtalan5656

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar redmi note 10 pro ya repair yaptım fakat wifi ve sensor sorunu oluştu orjinal modem dosyasını yükledim bu sefer telefon kendini yeniden başlattı twrp ye giriyor açılmıyor ne yapmam lazım ustalar yardımcı olsanız lütfen

serkan23

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün Sizlerle Redmi Note 10 Pro /Note 10 Pro Max İmei Repair İşelmini Gösterceğim :)
  5. Daha Sonra Çektiğimiz Orjinal qcn Dosyasının Sım 2 Slotunu Editleyip Masaütüne Alıyoruz
  6. Efs Resetleyip Diag Modda Editelediğimiz qcn Dosyasını Cİhaza Geri Yüklüyoruz

teşekkürler emeğine.

velakin

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba eu rom yüklü note 10 pro için yaptım şöyle iki sorun var
1- sim 2 yi değiştirdiğim halde sim 1 değişmiş görüyor
2- şebeke gelmiyor

Azofeifa1453

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Red Mi note 10 pro icin sorunsuz imei repair yaptirmak istiyorum. Fiyat bilgisi paylasirmisiniz ve uzaktan yapabilir misiniz?

Saygilar

nazooo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

teşekkürler