ENG Firmware Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom (3 Viewers)

Avci737

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom dosyasını indirmek için konuyu beğenmeniz ve sayfayı yenilemeniz yeterlidir.DOSYA ŞİFRELİDİR YORUM YAPARAK İSTEYİNİZ.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Dosya şifresini alabilirmiyim birde şunu sormak istiyorum bu telefonun iki sürümü mü var? Bu secret nedir? Telefonun bilgilerine baktığımda bende rosemary yazıyor bu secret olayı nedir anlamadım?

Avci737

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Redmi Note 10S (Secret/Rosemary) Eng Rom dosyasını indirmek için konuyu beğenmeniz ve sayfayı yenilemeniz yeterlidir.DOSYA ŞİFRELİDİR YORUM YAPARAK İSTEYİNİZ.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Dosya şifresini alabilirmiyim birde şunu sormak istiyorum bu telefonun iki sürümü mü var? Bu secret nedir? Telefonun bilgilerine baktığımda bende rosemary yazıyor bu secret olayı nedir anlamadım?

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
yolladım.rosemary de nfc var secretta yok.

Avci737

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sıkıştırmadan kaynaklıdır.
Hocam yardımın için teşekkür ederim yalnız dünden beri eng rom yükleyemedim. Mi flash ile endonezya rom'u yükleyebildim ancak eng romu ne mi flash ile ne de sp flash tool ile yükleyemiyorum. Şu şekilde yapıyorum> MTK_AllInOne_DA.bin dosyasını sp flash tool'un kendi içinden seçiyorum (rom'un içindekini'de denedim olmadı) emmc scatter dosyasını ise romun içinden seçiyorum download tuşuna basıyorum hiçbir ilerleme olmuyor.

scatter.JPG