Hızlı Link Redmi Note 8 (ginkgo--PCOCNXM) (Global) V 11.0.9.0 {Flashing Without Credit} (Fix the system has been destroyed) (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Redmi Note 8 (ginkgo--PCOCNXM) (Global) V 11.0.9.0 {Flashing Without Credit} (Fix the system has been destroyed)

[HIDETHANKS][HIDEREPLY] [/HIDEREPLY][/HIDETHANKS]

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çin modelinde işe yaramadı global için deneyen olursa sonuç yazsın. zaten dosya global için.

testpoint işe yaramıyor artık bunu denedikden sonra edl mode geçmez oldu cihaz artık . bunuda deneyen olursa onuda haber versin . en son dosyayı umt ile yükledikten sonra böyle oldu acaba cihazda mı sorun var yoksa dosyayı yükledikten sonra mı oldu anlamadım. recovery ve fastboot moda geçiyor cihaz .

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çin modelinde işe yaramadı global için deneyen olursa sonuç yazsın. zaten dosya global için.

testpoint işe yaramıyor artık bunu denedikden sonra edl mode geçmez oldu cihaz artık . bunuda deneyen olursa onuda haber versin . en son dosyayı umt ile yükledikten sonra böyle oldu acaba cihazda mı sorun var yoksa dosyayı yükledikten sonra mı oldu anlamadım. recovery ve fastboot moda geçiyor cihaz .
çözebildin mi sorunu ?

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben denedim bu yazılımdan sonra TP çalışıyor sorun yok