s4 mini (gt-ı9190) samsung yazısında kalma yardım (1 Viewer)

bitkinronin

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhabalar .ben geçenlerde s4 mini cihazıma rom atmaya çalıştım fakat attıktan sonra telefon samsung yazısında kalıp sürekli restart atıyor ve üstte mavi yazıyla recovery booting... yazıyor.telefon rootlu. cwm giremiyorum. Telefoncuya gösterdim emmc çipi değişmesi lazım dedi 120 lira para istedi. bende yapmayalım dedim telefonu aldım eve doğru yürürken download modu açtım. daha sonra ses kısma tuşuna basıp iptal ettim. yukarıda Set Warranty Bit : kernel yazısı çıktı ve telefon açıldı şuan.Bunu bir kez daha denedim yine açıldı. emmc arızalı telefon bu şekilde açılabilir mi? Bu arada cihaz şarj alıyor ama ne kies'de ne de odinde gözükmüyor farklı bilgisayarlarda denedim. driverlar tamam. muhtemelen şarj soketinde ki data kısmı bozulmuş. Bu cihazı nasıl düzeltebilirim. Düzelme ihtimali varsa şarj soketini değiştiricem.

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şarj flex al değiştir usb dene. Eğer okumazsa pc o zaman emmc yeniden programlanacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bitkinronin

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@GsmkoliK @Özcan Bilgisayar hocam şuan tel normal power tuşu ile açılmaya başladı. set warranty bit : kernel yazıyor açılırken. cwm moda girmeye çalışınca yine recovery booting yazıp sonsuza kadar restart atıyor. bide tel. açıkken yetkisiz eylem tespit edildi diye sürekli bildirim geliyor. ona tıklayınca cwm yönlendiriyor galiba knox'la ilgili.

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usb kısmını söylediğim gibi hallet sonra bana yaz gerisini hallederiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi